18:00, 01 липня 2018р.

Ужгород. Прем'єра вистави «Same time, next year»

Прем'єра вистави «Same time, next year» («Наступного року в цей же час») американського драматурга та сценариста Бернарда Слейда

• 18:00, 1 липня

• Ужгород, Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв

В Україні ця відома драма майже не йшла на сцені, а в театрі на Бродвеї її зіграли півтори тисячі разів. 

Режисер Михайло Фіщенко твердить, що неймовірна історія двох закоханих буде зрозуміла кожному в залі. Адже предметом дослідження автора є родинні стосунки. І головний висновок полягає в тому, що ми маємо пройти довгий шлях сумнівів, аби зрозуміти, що сім’я – це великий дар. Вистава парадоксальна за змістом. Як змінюється людина протягом тривалого часу? Як змінюються наші стосунки з коханими?  Це зіграють на сцені відоме театральне подружжя Олександра та Світлани Мавріц.  

Головні ролі виконуватимуть заслужений артист України Степан Барабаш та Наталія Фечо. 

«Same time, next year» («Наступного року в цей же час») – п’ята прем’єра закарпатського муздрамтеатру цього сезону. Глядачі вже побачили «Крок від любові» за Михайлом Старицьким (режисер Василь Шершун), «Краще залишайся мертвим»  Карла Ветлінгера (режисер Михайло Фіщенко),  «Вуйцьо з крилами» Олександра Гавроша та відновлену дитячу виставу «Попелюшка» (обидві у постановці Олександра Саркісьянца). 

Події за сьогодні