09:00, 06 грудня 2018р.

X Всеукраїнський благодійний турнір "Кубок НОК України 2018" із футзалу пам’яті Йожефа Беци.

6-9 грудня в ужгородському спорткомплексі «Юність» відбудеться традиційний турнір із футзалу X Всеукраїнський благодійний турнір "Кубок НОК України 2018", присвячений пам’яті олімпійського чемпіона 1956 року Йожефа Беци.

Традиційні змагання з футзалу серед команд, які представляють підприємства, організації, вузи, спортивні колективи області та України є благодійним. Вони проводяться не тільки серед дорослих команд, а також і юнацьких.

Усі кошти благодійного фонду турніру будуть витрачені на придбання спортивного інвентаря, навчальних матеріалів, предметів першої необхідності, святкових подарунків для дітей-сиріт та дітей з багатодітних сімей, які навчаються у школах-інтернатах Закарпаття. Минулого року було передано подарунки та допомогу до: Імстичева, Ільниці (Іршавський район), Нижнього Бистрого (Хустський район), Чинадієва (Мукачівський район), Мукачева, Берегова та Великого Березного. Учасники та призери змагань отримають кубки, медалі та грамоти, а також цінні подарунки від Асоціації футзалу Закарпаття, Національного олімпійського комітету України, спонсорів та партнерів турніру.

Події за сьогодні