19:00, 28 березня 2019р.

Театр тіней Teulis з новим шоу "Твоя тінь"

Кожен рік у для театру був знаменним по-своєму. Нові форми, технічні рішення і нові можливості. Всіх їх хочеться об'єднати і показати з найкращого боку. Саме тому театр повертається на сцену в цьому році з шоу «Твоя тінь». У нього будуть включені фрагменти з уже відомих перфомансів «Повелителі тіней» і «Вічна історія», а також номери, які ви раніше не бачили.

Головні герої постановки «Твоя тінь» мріють зняти фільм. Протягом всієї історії вони будуть слідувати за своїми спогадами, закохуватись і сваритися, щоби потім, нарешті об'єднавшись, втілити свою мрію. І, впевнені, після перегляду кожен знайде те, що шукав. Можливо, в цей самий день, а можливо трохи пізніше, -- як і герої історії, які заслуговують на щасливий фінал за свою завзятість і сміливість бути самим собою.

Театр тіней Teulis доводить, що усі фантазії можна втілити в життя за допомогою тіней людського тіла. Ви поринете у захоплююче дійство, хореографію, що полонять ваше серце.

За останні 4 роки Театртіней Teulis був фіналістом найбільших талант-шоу в Італії, Туреччині, Росії, Чехії та Словаччині. Гастролював у Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Білорусі, а в Японії 35 тисяч глядачів стоячи проводжали артистів.

Квитки за посиланням: https://concert.ua/ru/event/teulis-uzhhorod