15:00, 13 липня 2019р.

Збори мешканців кварталу вулиць Минайська - Грушевського - Заньковецької під гаслом "Ми відновимо наш парк разом!"

Предмет обговорення: підготовка пропозицій до Ужгородської міської ради щодо планування відновлення парку Перемоги та суміжних територій.

13 травня 2019 року Західний апеляційний господарський суд остаточно залишив у силі рішення господарського суду Закарпатської області, яким відмовлено орендарю у поновленні договору оренди на 6 га землі парку Перемоги. Таким чином, усі три земельні ділянки площею 8,5 га повернуто у власність міста.

Тепер громада Ужгорода сподівається на виконання обіцянки міської влади, і особисто міського голови Богдана Андріїва, щодо реального облаштування цієї території.

Враховуючи те, що парк Перемоги має відновлюватись з урахуванням потреб та побажань жителів кварталу, ініціативна група #Кірпічка ініціює скликання зборів мешканців. Нам необхідно усім разом напрацювати пропозиції від громади, які мають стати предметом розгляду управління архітектури, що розробляє проект детального плану території кварталу та в подальшому проекту облаштування парку.

Активісти мають на місцевості чітко визначити, де мають бути хідники, де - дитячі інклюзивні майданчики, де має бути зона активного відпочинку та фестивалів, а де має бути пасивний відпочинок та зона споглядання на дику природу, тощо.

Під час зборів мешканців наш архітекторка Альона Лемак презентує варіант зонування парку Перемоги.