15:30, 12 березня 2017р.

Культурно-мистецький захід "Від музейних шедеврів до хітів весняно-літніх колекцій"

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція організаторів масштабного культурно-мистецького заходу “Від музейних шедеврів до хітів весняно-літніх колекцій”, що відбудеться 12 березня у Закарпатському обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая.

Розпочнеться весняне мистецьке модне дійство в обласному художньому музеї, у залах, де сьогодні експонуються картини відомого закарпатського художника Г.Глюка. Саме роботи відомих митців, особливо жіночі образи, надихнули організаторів на концепцію свята, гаслом якого стало «Вічна краса справжніх цінностей, що проходить крізь час!». Організатори хотіли поєднати не тільки моду і живопис, тож включили до програми музику і танець. Гратиме камерний хор, заплановані танцювальні виступи. Між цим буде музична пауза, яка налаштовуватиме глядачів на відповідну атмосферу.

На свято запросили дизайнерів майже з усієї України, приїдуть законодавці моди з Києва, Дніпра, Одеси, Тернополя, Івано-Франківська, також представлятимуть нові весняно-літні колекції модні бренди.  Моделі дефілюватимуть у просторих музейних залах, де також додатково встановлять мольберти з портретами відомих жінок з минулого, які залишили свій елегантний слід в історії. У програмі десять виходів моделей з представленням жіночого, чоловічого та дитячого одягу.Дизайнери представлять колекції у класичному стилі, будуть і весільні сукні.

Культурно-мистецький захід “Від музейних шедеврів до хітів весняно-літніх колекцій” транслюватиме HD Fashion канал.

Події за сьогодні