12:30, 08 жовтня 2017р.

Ужгород. Воркшоп «Площа Петефі: як то має бути»

Воркшоп «Площа Петефі: як то має бути» з урбаністкою Мар'яною Куземською

• 12:30, 8 жовтня

• м. Ужгород, кафе «Олів’є» (площа Петефі 11).

Розвиток громадських просторів неможливий без повноцінного діалогу. А одна з головних проблем Ужгорода – це відсутність діалогу як між владою та громадою, так і всередині самої громади. Яскравим проявом цієї проблеми є ситуація, що склалася навколо реконструкції площі Петефі. 

У зв’язку з цим в Ужгороді продовжує працювати ініціатива «Площа Петефі: діалог у трьох частинах», що здійснюється у рамках проекту «Площ свобод», спрямованого на дослідження та осмислення практик використання площ у Чернівцях, Херсоні та Ужгороді.

В неділю, 8 жовтня, робота продовжиться воркшопом «Площа Петефі: як то має бути» з урбаністкою Мар'яною Куземською (Львів). До участі запрошуються активні представники громади, представники місцевої влади та бізнесу, що працює на площі Петефі.

Результатом воркшопу має стати означення проблемних моментів у процесах навколо площі Петефі, правильна організація комунікації між зацікавленими сторонами, за потреби – створення ініціативи / робочої групи, що візьме на себе функції посередника у процесі налагодження комунікації між владою, громадою і бізнесом.

Мар'яна Куземська – урбаністка, учасниця робочої групи зі створення культурної стратегії Львова, асистентка кафедри культурології гуманітарного факультету УКУ, екс-керівниця програми комунікації Інституту міста.

Для участі у воркшопі потрібно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/DxLzHR

Вхід вільний

З усіх питань звертайтесь за цими контактами:

[email protected]

https://www.facebook.com/nomen.education/

+38 (099) 417 25 62 (Галина)

Події за сьогодні