00:00, 12 жовтня 2017р.

Ужгород. Інвестиційний форум у "Совиному гнізді"

Інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи»

• 00:00, 12 жовтня

• м. Ужгород, вул.Ф.Ракоці,2 (Винний льох «Совине гніздо»)

У форумі візьмуть участь представники дипломатичного корпусу іноземних держав, торгово-промислових палат, бізнесових, керівники підприємств та установ області.
Під час інвестиційного форуму "Закарпаття - бізнес в центрі Європи" буде презентовано можливості для закарпатського бізнесу, діючі та заплановані інвестиційні проекти і програми, проекти, що спрямовані на розвиток Закарпатської області та малого і середнього бізнесу.
 
Форум пройде у форматі презентацій та панельних дискусій, до участі в яких запрошуються представники ділових кіл та підприємницьких структур області.
 
Заплановано проведення трьох пленарних засідань:
 
Пленарне засідання 1 „ Інвестиції та економіка”, на якому 
 
Спікерами виступлять:  Доскач Олег, керівник представництва Офісу із залучення та підтримки інвестицій у Західній Україні; Приходько Володимир, д.е.н., професор, зав. кафедри міжнародних економічних відносин; директор Інституту державного управління та регіонального розвитку УжНУ; Андріїв Андрій, приватний підприємець (ТОВ «Сонячна енергія Плюс» та інші.
 
Пленарне засідання 2 „Стала енергетична політика - передумова для енергозбереження та енергоефективності” Спікерами будуть: Ладецький Павло, начальник Управління енергетичного менеджменту Держенергоефективності;  Литвин Вадим, експерт з енергоефективності (головний розробник положень з енергоменеджменту); Гудзь Ірина, консультант проекту GIZ "Реформа в сфері енергоефективності України" та інші.
 
Пленарне засідання 3 „Туристичні тренди сезону 2018 року – конкурентоздатність та новизна”, на яком спікерами виступлять Навроцький Володимир,  неключовий експерт регіонального офісу Спільного технічного секретаріату Спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020»,  Винниченко Ігор, доцент кафедри країнознавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка та інші.
 
Проведення цього форуму дасть можливість привернути додаткову увагу європейської спільноти до торговельно-економічних можливостей області та економічно-інвестиційного потенціалу.
 
З питань акредитації та уточнень прохання звертатись до Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.
 
Контактна особа: Лазоренко Інна Романівна, тел.. 61-35-16, 3-53-03
 
Заявку на участь у форумі можна завантажити за посиланням: 
 
https://drive.google.com/file/d/0Bw1m2Ddcr-cgM1lfdG9HTFdXOU0/view
 
Усі заявки надсилати на електронну crhbymre: [email protected]

Події за сьогодні