17:00, 01 березня 2018р.

Ужгород. Презентація. Роман "Рік довший, ніж сторіччя"

Презентація роману відомого словацького письменника Любоша Юріка "Рік довший, ніж сторіччя"

• 17:00, 1 березня

• Ужгород, Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім.Ф.Потушняка

В останні роки обмінні презентації книг і спільні культурні заходи обабіч кордону стають все частішими завдяки Угоді про творчу співпрацю між Закарпатською організацією Національної спілки письменників України та Спілкою українських письменників Словаччини.

Нещодавно в ужгородському видавництві "TIMPANI" вийшов друком роман відомого словацького письменника Любоша Юріка "Рік довший, ніж сторіччя". Українською переклав його голова Спілки українських письменників Словаччини, головний редактор журналу "Дукля" Іван Яцканин. Твір розповідає про життєву історію Александра Дубчека, події в ЧСР у 1968 р., а також суспільно-політичні процеси, що призвели до утворення сьогоднішньої Словацької Республіки.

Спілка українських письменників Словаччини і Закарпатська організація НСПУ разом із видавництвом "TIMPANI" ініціювали проведення в Ужгороді презентації роману "Рік довший, ніж сторіччя", виданого українською мовою.

1 березня о 10.00 словацькі письменники та їхні закарпатські колеги завітають і до Ужгородського національного університету.

А о 17.00, гості поспілкуються з читачами Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Ф.Потушняка.

Роман словацького письменника Любоша Юріка презентують в обласній книгозбірні