13:00, 03 березня 2018р.

Ужгород. Навчання методиці арт-релакс

Навчання методиці арт-релаксу або ж інтуїтивному малюванню

• 13:00, 3 березня

• Ужгород, вул. Швабська, 67а (3-тій поверх. Meditation Room)

Методиці арт- релаксу або ж інтуїтивному малюванню будуть навчати всіх бажаючих в Ужгороді 3-го березня на заняттях з арт-терапії.

Методика унікальна тим що  має на меті «відключення» лівої півкулі, що відповідає за логічну оцінку дій. Тобто, ви малюєте і при цьому не задумуєтеся над тим, чи дотримано перспективи, пропорції тощо. І в результаті  отримуєте симпатичний малюнок. І швидше за все, схочете вдосконалюватися і не спинятися на досягнутому.

Правопівкульне малювання дозволяє за короткий термін почати малювати не просто малюнки, а цілісні картини, що дивують своєю глибиною, містять багато образів, і тому мають відгук у самих різних людей.

Додатковим бонусом від цього заняття є те, що розвивається абсолютний баланс у роботі обох наших півкуль. Від цього суттєво збільшується продуктивність головного мозку, а побічним ефектом можуть стати навіть нові ідеї для бізнесу чи способи вирішення проблем у повсякденному житті.

"На майстер-класі ми разом будемо творити і створювати унікальні малюнки своєї душі під чарівну музику", - запвняють організатори заходу.

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВЯЗКОВА за тел.(063) 109 60 43 або (068)370 43 21

Вартість участі  - 100 грн.

 Всі отримані кошти будуть використані на благодійні акції в будинку пристарілих

В Ужгороді навчатимуть інтуїтивному малюванню