00:00, 14 квітня 2018р.

Міжнародний конкурс та виставка-ярмарок індустрії краси ROYAL BEAUTY – «Кубок Карпат-2018»

• 00:00, 14 квітня

• Мукачево

На Закарпатті відбудеться ROYAL BEAUTY – «Кубок Карпат • 2018».  Міжнародний конкурс та виставка-ярмарок індустрії краси буде проводитись вже втретє. На учасників чекають конкурси професіоналів та любителів індустрії краси, яких оцінюватимуть судді міжнародного класу.

Змагатимуться кращі перукарі, візажисти, майстри манікюру. Новинка цього року на конкурсі – це категорія “Body ART”- художній розпис по тілу.

Учасників оцінюватимуть у кількох категорях по кожному з конкурсів:

- 6 номінацій у конкурсі “Жіноча зачіска”

- 4 номінацій у конкурсі “Чоловіча зачіска”

- 4 номінацій у конкурсі “Візаж”

- 14 номінацій у конкурсі “Нігтьова естетика”  

Традиційно збирається зірковий склад суддів міжнародного класу з Угорщини, України, Румунії, Ізраїлю, серед яких талановитий перукар та президент асоціації перукарів і візажистів Угорщини  Hajas László ( Гойош Ласло), та багато інших майстрів, які досягли вершин майстерності на чемпіонатах Европи та світу.

Також відбудеться виставка ярмарок індустрії краси, де компанії будуть представляти свої новинки продукції. Чудова нагода для створення відносин та обмінятись досвідом між колегами, а для відвідувачів ознайомитись та придбати новинки продукції за привабливими цінами.

Реєстрація учасників конкурсів проводиться до 7 квітня включно. (заявку онлайн можна подати на офіційному сайті http://royal-beauty.info/team-info)

Цього року ROYAL BEAUTY – «Кубок Карпат • 2018» відбудеться в палаці “Eventum Hall” в Мукачеві.  Для відвідувачів та учасників запланована цікава розважальна программа та шоу за участі відомих особистостей. Одними з яких являється показ нової колекції  суконь дизайнера Вікторії Міндак, а також всесвітньовідоме авторське перукарське шоу найвідомішого перукаря Румунії Adriana Popescu (Адриана Попеску).

Події за сьогодні