Перед тернопільськими студентами «Карпати» успішно поспарингувалися зі словацьким «Бемако»

3 грудня, в суботу в рамках підготовки до 6-го туру чемпіонату України з гандболу в жіночій Суперлізі наші «Карпати» зустрілися в товариському поєдинку з пряшівським «Бемако».

Як інформує офіційний сайт  «Карпат» поєдинок розпочався у досить повільному темпі і з невеликою кількістюкидків по воротам. Перша десятихвилинка завершилася унічию 5-5. Проте, після тайм-ауту, який взяв тренер «Карпат» Борис Петровський, ужгородки значно збільшили темп гри і протягом десяти хвилин закинули у ворота гостей 8 м’ячів. Словачки ж за цей час не спромоглися  жодного разу засмутити  нашого воротаря Ірину  Яблонську -Бобаль. У складі «Карпат» варто відзначити Ольгу Сухецьку, яка результативно завершувала чи не кожну свою атаку у першій половині гри, особливо їй давалися  кидки низом, з якими воротар суперниць нічого не могла вдіяти. На перерву команди пішли за рахунку 15-9, на користь ужгородок.

На другий тайм гандболістки «Бемако» вийшли налаштованими на боротьбу. Першу десятихвилинку тайму вони провели блискуче і, навіть спромоглися скоротити відставання до трьох очок. Однак, як і в першому таймі, карпатівки стали більш активно діяти у другій половині тайму і вже на 20-ту хвилину переважали  суперниць у 10 м’ячів. У другому таймі можна відзначити вдалі дії у нападі Вікторії Гички та Анастасії  Мелекесцевої. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 29-18 на користь «Карпат».

А вже за кілька днів на наших дівчат чекають двобої 6-го туру жіночої Суперліги з командою «Економуніверситет» (м. Тернопіль). Ігри відбудуться 8 та 9 грудня у спорткомплексі «Юність».