Суботній спорт з гарною новиною: "Карпати" перемогли

«Карпати» на виїзді перемагають у першому матчі «Реал»

Напруженим вийшов перший виїзний матч 7-го туру чемпіонату України з гандболу в жіночій суперлізі між ужгородськмих «Карпатами» з миколаївським «Реалом». Хоч наша команда й повела в рахунку, але до кінця першого періоду господарки зуміли зрівняти рахунок, а на завершальних хвилинах вийти вперед – 12:11.

Початок другого тайму також був за «реалістками», які пішли у відрив – 16:14, але завдяки влучним ударам Анастасії Мелекесцевої та Ірини Компанієць ужгородки наздогнали «Реал», а далі завдяки вмілій грі воротаря Єлизавети Воронько поступово повернули собі ініціативу – й потроху пішли вперед.  Тож кінцевий результат  поєдинку – 28: 20 на користь «Карпат».

В іншому матчі столичний «Спартак» в рідних стінах поступився львівській «Галичанці» - 14:31.

Наступні матчі звітного туру відбудуться завтра, 24 грудня.