У Кубку Світу лижників та біатлоністів з особливими потребами достойно виступають закарпатці

Двоє закарпатців достойно виступають в збірній країни інваспортсменів

На етапі Кубку Світу з лижних перегонів і біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату і вадами зору, який проходить на базі реабілітаційно – спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України неподалік села Сянки (Львівська обл.) представники української збірної у змаганнях з лижних перегонів на 10 кілометрову відстань в класичному стилі виграли 2 золоті, 3 срібних і 4 бронзових нагороди.

Як повідомив нашому сайту керівник Закарпатиського обласного центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт», у складі збірників є двоє представників Срібної Землі –  Сергій Романюк  серед спортсменів з ураженнями ОРА став сьомим, а Артур Герхард серед лижників з вадами зору посів 8 місце.

А 15 січня в лижних перегонах на дистанції 20 кілометрів вільним стилем Сергій Романюк став п’ятим.

Загалом, змагання триватимуть до 20 січня, учасники етапу Кубка Світу боротимуться ще в спринті та біатлоні.