Закарпатські спортсмени вдома не засиджуються: після Універсіади змагалися в Болгарії

Аннамарі Данча
Після Універсіади закарпатські сноубордисти позмагалася на Кубку світу

Після успішного виступу на Всесвітній зимовій Універсіаді в Алмати закарпатська сноубордистка Аннамарі Данча взяла участь на Етапі Кубка світу зі сноубордингу, який проходив в болгарському місті Банско.  У змаганнях з паралельного гігантського слалому Аннамарі Данча посіла 29 місце. Ще в одних стартах у цьому виді Аннамарі стала 32-ю. Разом з А.Данчею виступав бронзовий призер Універсіади-2017 Олександр Белінський, відповідно у двох стартах він посів 44 та 46 місця.

"Результатом не сильно задоволені, після Універсіади відразу відлетіли в Болгарію, тому почуваємося втомленими», – зауважила А.Данча у коментарі.

В свою чергу,  старший тренер зі сноубордингу (паралельні дисципліни) Валерій Белінський зазначив:

"Головне для нас зараз - набирати FIS очки та завойовувати ліцензії для участі в Зимовій Олімпіаді 2018. Попереду у спортсменів ще 7 Етапів Кубка світу, на яких вони покращуватимуть свої результати"