Закарпатські депутати готуються до надзвичайного стану – вдосконалять систему оповіщення

Закарпатські депутати готуються до надзвичайного стану – вдосконалять систему оповіщення
Внесення змін до регіональної програми поліпшить рівень захисту краю та його жителів, – у цьому переконані розробники проекту рішення „Про внесення змін до Програми розвитку системи зв’язку, оповіщення та інформатизації цивільного захисту Закарпатської області на 2016-2020 роки”, який пропонується на розгляд депутатів облради у ході шостої сесії.

 

Мета і завдання Програми - поліпшення рівня захисту населення і територій у разі виникнення надзвичайних ситуацій за рахунок проведення реконструкції та прийняття в експлуатацію регіональної автоматизованої системи централізованого оповіщення, удосконалення централізованого оповіщення керівного складу органів влади області, населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій. Експлуатаційно-технічне обслуговування та підтримку постійній готовності діючих систем оповіщення. Забезпечення сучасними засобами зв’язку, програмно-апаратними комплексами моніторингу, телекомунікаційними системами

Необхідність внесення змін у додаток до Програми „Розрахунок видатків, необхідних для реалізації Програми розвитку системи зв’язку, оповіщення та інформатизації цивільного захисту Закарпатської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 22 грудня 2015 року”,виникла у зв’язку із зміною тарифів на надання послуг із експлуатаційно-технічного обслуговування апаратури централізованого оповіщення, у зв'язку з чим, видатки на відповідні заходи у наступних роках (2017-2020) потребують збільшення; необхідністю встановлення сучасних систем оповіщення та інформуванняв приміщенірегіональної оперативно-чергової служби централізованого оповіщення.

Заходи Програми реалізуються за рахунок коштів обласного, міських і районних бюджетів; інвестиційних коштів; міжнародної технічної допомоги; інших джерел, не заборонених чиним законодавством.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації заходів програми, становить 32 537,2   тис. гривень, з них – кошти обласного бюджету у сумі 16 087,2 тис. гривень, у тому числі за роками: 2016 рік – 989,2 тис. гривень, 2017 рік – 2575,0 тис. гривень, 2018 рік – 5066,5 тис. гривень, 2019рік – 5282,0 тис. гривень, 2020 рік – 2174,5 тис. гривень; коштирайонних та міськихбюджетів у сумі 16450,0, у тому числі за роками: 2016 рік – 90,0 тис. гривень, 2017 рік – 8090,0 тис. гривень, 2018 рік – 8090,0 тис. гривень, 2019 рік  – 90,0 тис. гривень, 2020 рік – 90,0 тис. гривень

Реалізація заходів Програми дасть можливість підтримати побудовану систему централізованого оповіщення у постійній готовності до використання за призначенням, дозволить провести реконструкцію діючої системи оповіщення, яка забезпечить своєчасне та ефективне інформування керівного складу органів влади і населення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації тощо.

Прес-служба Закарпатської облради

 

27 лютого 2017р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*