Срібний призер чемпіонату Закарпатської області поступився ФК "Інгулець"

Наприкінці матчу розрив між командами складав 7 очків.

Футбольний клуб “Інгулець” у товариському матчі зустрівся зі срібним призером чемпіонату Закарпатської області — ФК “Севлюш”. Про це повідомили у прес-службі ФК “Інгулець”.

Після 20 хвилин “сухої” гри Олександр Мішуренко відкрив рахунок. Вже через дві хвилин Богдан Боровський подвоїв рахунок. Футболіст, який перебуває на перегляді в “Інгульця”, забив третій м’яч. Команді “Севлюш” вдалося протягом трьох хвилини відіграти відставання у три м’ячі. До перерви Богдан Боровський знову вивів вперед “Інгулець”.

Після перерви на футбольному полі була інша гра — “Севлюш” не міг ні чим відповісти на голи “Інгульця”, який забив аж шість “сухих” м’ячів. У підсумку матч завершився розгромною перемогою — 10:3.

Наступний свій матч “Інгулець” зіграє 9 березня, коли зустрінеться з чернівецькою “Буковиною”.