Майже мільярд гривень надійшов минулоріч до міської скарбниці Ужгорода

Майже мільярд гривень надійшов минулоріч до міської скарбниці Ужгорода
Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2016 рік депутати Ужгородської міської ради сьогодні на сесії схвалили.

 

У звіті, зокрема, йдеться, що провідною галуззю в економіці Ужгорода минулого року залишалася промисловість. Промисловими підприємствами міста реалізовано продукції на 4236,6 млн.грн. (2015 рік - 3016,1 млн.грн.), що складає 24,1% загального обсягу реалізації промислової продукції області.

За січень-грудень 2016 року до бюджету міста надійшло 981,4 млн. грн. доходів, що на 32,1% більше 2015 року. Надходження до Пенсійного фонду станом на 1 січня 2017 року склали 5806,3 тис. грн., виконання складає 78,9%.

У сфері будівництва за минулий рік підприємствами та організаціями виконано робіт на 188,9 млн.грн., що на 12,2 млн.грн. більше 2015 року. В Ужгороді прийняли в експлуатацію 65,8 тис.м квадратних загальної площі житла, порівняно з 2015 р. це менше на 14,1%.

У 2016 році Ужгородською міською радою послідовно проводилася робота спрямована на підтримку та сприяння розвитку малого і середнього підприємництва міста. Кількість фізичних осіб - підприємців збільшилась, але темп їх кількості зростання, порівняно з попередніми роками, дещо знизився. Переважна більшість суб’єктів малого підприємництва формується за рахунок приватних підприємців - фізичних осіб. Так, загальна кількість фізичних осіб-підприємців на 1 січня 2017р. - 10296, це на 97 осіб більше відповідного періоду минулого року. Разом із тим, спостерігається значне скорочення найманих працівників цими підприємцями - на 2 тисячі осіб. За даними органів статистики станом на 1 січня 2017 року чисельність юридичних осіб становила 5828. Обсяг реалізованої продукції у звітному періоді також зріс на 497 тис.грн. і становив 2083,0 млн.гривень.

Центр надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради минулого року надавав 185 видів адміністративних послуг. Загалом за 2016-ий було надано громадянам 33 298 послуг. Для прискорення обслуговування громадян і запобігання можливим конфліктним ситуаціям в ЦНАПі запроваджено електронну чергу та оновлено робочу програму, яка надає можливість розсилки СМС- повідомлень заявникам щодо результатів розгляду поданих ними справ; надання адміністративних послуг в онлайн-режимі.

У 2016 році в сфері державних закупівель підготовлено та проведено 87 засідань тендерного комітету виконавчого комітету Ужгородської міської ради щодо здійснення процедур закупівель за державні кошти для виконавчого комітету; проведено 8 процедур закупівель товарів та послуг за державні кошти на 2016 рік для виконавчого комітету Ужгородської міської ради на загальну суму 7964180,0 грн. та укладено договори за результатами проведення процедур закупівель з підприємствами – переможцями торгів; тендерним комітетом виконкому проведено 16 допорогових електронних закупівель товарів та послуг в системі електронних державних закупівель ProZorro на електронному майданчику „Деpжзакупівлі онлайн” на загальну суму 846100,0 грн.; розроблено та затверджено Положення про здійснення закупівель товарів і послуг розпорядниками бюджетних коштів, комунальними закладами, установами та підприємствами Ужгородської міської ради у системі електронних державних закупівель ProZorro;

Загалом за 2016р. розпорядниками бюджетних коштів, комунальними закладами, установами та підприємствами Ужгородської міської ради проведено через систему електронних державних закупівель ProZorro 205 допорогових електронних закупівель (аукціонів) на суму 8840994,0 гривень. За 2016р. зареєструвалося на електронних площадках в системі електронних державних закупівель ProZorro 50 розпорядників та отримувачів бюджетних коштів Ужгородської міської ради, в тому числі головні розпорядники коштів, комунальні заклади, установи та підприємства Ужгородської міської ради, повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради

 

30 березня 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*