Традиційний турнір Михайла Михалини знову вражає масовістю!
22-й турнір на честь заслуженого майстра спорту Михайла Михалини, зібрав близько 80 команд з усієї України та ближнього зарубіжжя, які протягом чотирьох днів визначатимуть кращого.
Гравці 2006 та 2007 років народження грають на полях розміром 60х40 метрів на стадіоні «Авангард». Футбольні команди 2008 та 2009 років народження змагаються у спорткомплексі «ZINEDINE» на штучних полях.
Результати першого дня:
2006 р.н. (U-11)
«Barsa» Суми – ДЮСШ Ужгородський район 3:0
«Barsa-2» Суми – «Восток» Харків 1:1 «Восток-2» Харків – «Блохіна Беланова» Вінниця 1:0 «Barsa» Суми – СДЮСШОР Ужгород 0:3 «Barsa-2» Суми – «Олімп» Ужгород 0:2 «Восток» Харків – «Сузір’я» Свалява 3:3 «Восток-2» Харків – «Фаворит» В.Березний 3:1 «Блохіна Беланова» Вінниця – ДЮСШ Виноградів 4:0 «Карпати-Левандівка» Львів – ДЮСШ Ужгородський 0:2 ФК «Мункач» – «Zinedine» Ужгород 1:2 «Фаворит» В.Березний – ДЮСШ Виноградів 0:1 «Карпати-Левандівка» Львів – СДЮСШОР Ужгород 1:4 ФК «Мункач» – FC «Silce» Сільце 4:0 СДЮСШОР-2 Ужгород – МАЛ Коростень 0:2 «Сузір’я» Свалява – ДЮСШ Миколаїв 0:0 FC «Silce» Сільце – СДЮСШОР-2 Ужгород 0:0 МАЛ Коростень – «Zinedine» Ужгород 1:0 «Олімп» Ужгород – ДЮСШ Миколаїв 1:0 «Zinedine» Ужгород – СДЮСШОР-2 Ужгород 1:12007 р.н. (U-10)
«Металіст-2» Харків – «Олімп» Ужгород 5:0
«Металіст» Харків – «Zinedine-08» Ужгород 0:2 «Волинь» Луцьк – СДЮСШОР-2 Ужгород 3:0 «Металіст-2» Харків – «Поділля» Хмельницький 5:0 «Металіст» Харків – «Волинь-2» Луцьк 1:2 «Волинь» Луцьк – «Zinedine» Ужгород 1:1 «Поділля» Хмельницький – FC «Silce» Сільце 0:1 «Волинь-2» Луцьк – «Zinedine-08» Ужгород 3:0 ФК «Мункач» – ФК «Вишневе 0:1 «Олімп» Ужгород – FC «Silce» Сільце 0:2 «Металіст» Харків – ФК «Вишневе» 1:1 «Zinedine-2» Ужгород – ФК «Вишневе-2» 0:2 «Адреналін» Луцьк – СК 179 Київ 5:0 ФК «Львів-2– «Zinedine» Ужгород 0:1 ФК «Львів»– ФК «Мункач» 4:1 СДЮСШОР Ужгород – «Dinamo» Pribovce 2:0 ФК «Львів-2»- СДЮСШОР-2 Ужгород 2:1 ФК «Львів»– ФК «Вишневе» 4:0 «Dinamo» Pribovce – СК 179 Київ 8:0 «Адреналін» Луцьк – ФК «Вишневе-2» 2:0 «Zinedine-2» Ужгород – СДЮСШОР Ужгород 1:3 ФК «Мункач» – «Волинь-2» Луцьк 1:1 СДЮСШОР Ужгород – ФК «Вишневе-2» 8:0 «Zinedine-2» Ужгород – «Адреналін» Луцьк 0:6 ФК «Львів» – Zinedine-08» Ужгород 1:72008 р.н. (U-9)
ДЮСШ 1 – СДЮСШОР-2 1:2
СДЮСШОР – «Арсенал-2» Київ 7:1 «Арсенал» Київ – ДЮСШ 26 4:1 «Зірка» Київ – «Арсенал-2» Київ 0:0 ДЮСШ 1 – «Brazil» Одеса 1:1 «Арсенал» Київ – Зінедін 0:0 «Сузір’я-2» Свалява – «Зірка» Київ 0:3 ДЮСШ 26 – «Сузір’я» Свалява 0:3 «Brazil» Одеса – СК 179 Київ 0:0 СДЮСШОР – «Сузір’я-2» Свалява 8:0 «Сузір’я» Свалява – «Дінамік-2» Київ 2:0 «Дінамік» Київ – CFT Academy 3:0 «Tatran» Presov – Зінедін 2 0-3 «Дінамік» Київ – СДЮСШОР-2 0-0 CFT Academy – СК 179 Київ 2-1 «Дінамік-2» Київ – «Tatran» Presov 0-0 Зінедін – «Сузір’я» Свалява 0-3 СК 179 Київ – «Дінамік» Київ 0-5 CFT Academy – СДЮСШОР-2 1-2 «Зінедін» Ужгород – ДЮСШ 26 Київ 2:02009 р.н. (U-8)
«Чайка» Черкаси – «Олімп» Ужгород 0:1
«Дінамік» Київ – «Фаворит» В.Березний 0:0 «Зінедін» Ужгород – «Дінамік-2» Київ 1:0 «Чайка» Черкаси – «Фаворит» В.Березний 3:3 «Дінамік» Київ – «Олімп» Ужгород 0:0 «Дінамік-2» Київ – СДЮСШОР-2 Ужгород 1:1 «Пегас» Ужгород – «Зінедін» Ужгород 0:3 СДЮСШОР Ужгород – «Синай» Мукачево 6:0 «Дінамік-2» Київ – ДЮСШ Миколаїв 0:4 CFT Academy – СДЮСШОР-2 Ужгород 1:2 CFT Slovakia – «Синай» Мукачево 4:1 СДЮСШОР Ужгород – ДЮСШ1 Ужгород 2:1 CFT Academy – «Пегас» Ужгород 4:0 CFT Slovakia – «Зінедін-2» Ужгород 1:2 ДЮСШ Миколаїв – «Пегас» Ужгород «Зінедін-2» Ужгород – ДЮСШ1 Ужгород 1:3 СДЮСШОР Ужгород – «Зінедін-2» Ужгород 0:3 ДЮСШ Миколаїв – СДЮСШОР-2 Ужгород 1:0 CFR-1907 Cluj – CFT Slovakia 7:0 ДЮСШ1 Ужгород – CFT Slovakia 5:1Другий ігровий день
2006 р.н. (U-11)
«Zinedine» Ужгород - FC «Silce» Сільце 1-0
«Сузір’я» Свалява - «Олімп» Ужгород 2-1 «Восток-2» Харків - «Varda» SC Kisvarda (HU) 1-0 «Восток» Харків - «Олімп» Ужгород 1-0 FC «Silce» Сільце - МАЛ Коростень 0-4 «Varda» SC Kisvarda (HU) - ДЮСШ Виноградів 1-0 «Juventus» Academy Kosice - ДЮСШ Ужгородський 0-3 «Восток» Харків - ДЮСШ Миколаїв 0-0 «Восток-2» Харків - ДЮСШ Виноградів 6-1 ФК «Мункач» - МАЛ Коростень 3-0 «Juventus» Academy Kosice - СДЮСШОР Ужгород 0-8 ДЮСШ Миколаїв - «Barsa-2» Суми 0-1 ФК «Мункач» - СДЮСШОР-2 Ужгород 1-0 Фаворит В.Березний - «Блохіна Беланова» Вінниця 0-2 СДЮСШОР Ужгород - ДЮСШ Ужгородський район 2-0 «Juventus» Academy Kosice - «Barsa» Суми 0-2 «Varda» SC Kisvarda - «Блохіна Беланова» Вінниця 0-3 «Barsa-2» Суми - «Сузір’я» Свалява 0-0 Juventus Academy Kosice - Карпати-Левандівка Львів 0-4 «Barsa» Суми - «Карпати-Левандівка» Львів 3-0 «Varda» SC Kisvarda - «Фаворит» В.Березний 0-02007 р.н. (U-10)
СДЮСШОР Ужгород - СК 179 Київ 3-0 «Адреналін» Луцьк - «Dinamo» Pribovce 0-0 «Металіст» Харків - ФК «Львів» 0-2 ФК «Вишневе-2» - СК 179 Київ 1-1 «Dinamo» Pribovce - «Zinedine-2» Ужгород 3-0 «Металіст» Харків - ФК «Мункач» 2-2 СДЮСШОР Ужгород - «Адреналін» Луцьк 0-0 «Dinamo» Pribovce - ФК «Вишневе-2» 5-0 ФК «Мункач» - «Zinedine-08» Ужгород 2-2 Zinedine-2» Ужгород - СК 179 Київ 4-1 «Волинь» Луцьк - ФК «Львів-2» 0-0 «Металіст-2» Харків - FC «Silce» Сільце 6-0 «Поділля» Хмельницький - «Олімп» Ужгород 0-1 «Varda» Kisvarda - «Zinedine» Ужгород 0-0 PN Mielec - «Металіст-2» Харків 1-1 «Varda» Kisvarda - ФК «Львів-2» 0-0 PN Mielec - «Олімп» Ужгород 6-0 ФК «Львів» - «Волинь-2» Луцьк 2-0 «Varda» Kisvarda - «Волинь» Луцьк 1-0 PN Mielec - FC «Silce» Сільце 5-0 ФК «Вишневе» - «Волинь-2» Луцьк 0-0 «Varda» Kisvarda - СДЮСШОР-2 Ужгород 1-1 PN Mielec - «Поділля» Хмельницький 1-4 ФК «Вишневе»- «Zinedine-08» Ужгород 2-1 «Zinedine» Ужгород - СДЮСШОР-2 Ужгород 1-02008 р.н. (U-9)
«Дінамік-2» Київ - ДЮСШ 26 Київ 2-2 «Арсенал» Київ - «Tatran» Presov 3-1 «Brazil» Одеса - «Дінамік» Київ 1-3 СДЮСШОР Ужгород - «Зірка» Київ 4-0 «Арсенал» Київ - «Дінамік-2» Київ 3-1 «Tatran» Presov - ДЮСШ 26 Київ 4-2 PN Mielec - «Зірка» Київ 1-1 «Дінамік» Київ - ДЮСШ1 Ужгород 1-0 «Brazil» Одеса - СДЮСШОР-2 Ужгород 3-3 PN Mielec - СДЮСШОР Ужгород 2-7 СК 179 Київ - ДЮСШ1 Ужгород 0-2 . CFT Academy - «Brazil» Одеса 1-2 «Сузір’я» Свалява - . «Арсенал» Київ 2-2 «Сузір’я-2» Свалява - «Арсенал-2» Київ 2-1 CFT Academy - ДЮСШ1 Ужгород 0-2 «Сузір’я» Свалява - «Tatran» Presov 2-1 «Сузір’я-2» Свалява - PN Mielec 1-2 «Зінедін» Ужгород - «Дінамік-2» Київ 2-1 СК 179 Київ - СДЮСШОР-2 Ужгород 0-1 «Арсенал-2» Київ - PN Mielec 0-22009 р.н. (U-8)
ДЮСШ Миколаїв - «Зінедін» Ужгород 3-0 «Пегас» Ужгород - СДЮСШОР-2 Ужгород 2-1 CFR-1907 Cluj - СДЮСШОР Ужгород 2-1 «Зінедін» Ужгород - CFT Academy 0-1 PN Mielec - «Фаворит» В.Березний 1-2 CFR-1907 Cluj - «Синай» Мукачево 10-1 СДЮСШОР Ужгород - CFT Slovakia 2-0 PN Mielec - «Олімп» Ужгород 3-0 CFR-1907 Cluj - Зінедін 4-1 «Синай» Мукачево - ДЮСШ1 Ужгород 0-4 «Фаворит» В.Березний - «Олімп» Ужгород 0-0 «Дінамік» Київ - «Чайка» Черкаси 2-2 «Синай» Мукачево - «Зінедін-2» Ужгород 0-4 CFT Academy - «Дінамік-2» Київ 5-2 PN Mielec - «Дінамік» Київ 2-2 «Пегас» Ужгород - «Дінамік-2» Київ 6-1 CFT Academy - ДЮСШ Миколаїв 1-1 PN Mielec - «Чайка» Черкаси 0-3 «Зінедін» Ужгород - СДЮСШОР-2 Ужгород 3-0 CFR-1907 Cluj - ДЮСШ1 Ужгород 3-1Турнір триватиме до 2 квітня, інформує lobda.at.ua
-->
До теми
- В Ужгороді провели обласний етап Всеукраїнської ліги Миронюка з фехтування на шпагах «Горець-2024»
- Чемпіонат України зі спортивної ходьби триває в обласному центрі
- В Ужгороді завтра – чемпіонат України зі спортивної ходьби
- В Ужгороді - турнір, присвячений пам'яті полеглого гравця клубу "Ужгородські лісоруби" Данила Богуславського
- В Ужгороді відбувся відкритий чемпіонат Закарпатської області зі змішаних бойових мистецтв федерації UFMMA України
- Ужгородські волейболісти взяли «золото» всеукраїнського мікс-турніру
- В Ужгороді з візитом відомий футбольний функціонер Андрій Шевченко
- На стадіоні "Авангард" та "Минай-Арені" знову проводитимуть матчі футбольної прем'єр-ліги
- Закарпатців запрошують взяти участь у загальнонаціональному опитуванні щодо заняття спортом
- 50 тисяч гривень для ЗСУ зібрали на Кубку України з більярду, який відбувся в Ужгороді
- На турнір із кікбоксингу до Ужгорода приїхали і спортсмени зі Словаччини
- Більше двох сотень юних дзюдоїстів змагалися в ПАДІЮНі на «Randori winter cup»
- В Ужгороді набуває популярності новий вид спорту – падел-теніс
- 16 команд змагалися у дитячому футбольному турнірі «Karpaty-Cup»
- Сьогодні в Ужгороді відбувся 68-ий Кубок стадіону «Авангард»
- На стадіоні "Авангард" триває збір спортсменів національної збірної України з легкої атлетики
- Жіноча футбольна команда "Минай" поступилася в Івано-Франківську
- Володимир Шаран: Пропустили гол з чистого положення поза грою
- Перший матч проти київського "Динамо": як "Минай" готується до старту сезону в УПЛ
- Закарпатські гандболісти дізналися імена суперників у наступному сезоні української Суперліги
До цієї новини немає коментарів