Футболісти «Ужгорода» розбивають «Ф. Медвідя» і впевнено крокують до півфіналу

Стадіон «Автомобіліст» м. Ужгород «Ужгород» - «Федора Медвідя» (Нове Давидково) – 5:1 (4:0)

Бенефісом одного гравця став чвертьфінальний матч-відповідь між «Ужгородом» та новодавидківським «Ф. Медвідя». Досвідчений Руслан Соскида став справжнім героєм цієї зустрічі.

Хоча, спочатку гості мінімум двічі могли забити, але господарів врятував воротар – спочатку парирував постріл Теличка, а потім і взагалі відбив пенальті.

Лише після цього прокинулися ужгородці – на 12-й хвилині після розгорнутої атаки  Соскида не залишає шансів кіперу новодавидківської команди. Причому до 20-ї хвилини забиває ще два голи, вирішивши результат двобою.

До завершення тайму Соскида й взагалі став автором покеру – реалізував пенальті, яку ж сам і заробив.

Господарі змогли забити впяте - на 66-й хвилині Буксар зі штрафного зумів переграти воротаря гостей і доводить результат до розгромного– 5:0. Все ж гості таки зуміли відповісти голом престижу – Чокнадій сфолив у власному карному майданчику, пенальті зумів реалізувати  Теличко.

Голи: Соскида, 5, 6, 19, 28 (пен.), Буксар, 66 - Теличко, 70 (пен.)

Ужгород: Владислав Сидоренко, Степан Буксар, Денис Чокнадій, Артем Пустовіт (Вячеслав Пінковський, 76), Роман Білінський, Юрій Каганець, Михайло Трухан, Віталій Міклош (Іван Варваринець, 72), Іван Ковач, Олександр Назаренко, Руслан Соскида.

Тренер – Іван Шанта.

Ф.Медвідя: Олександр Горчак (Михайло Балаж, 46), Ян Кобака, Михайло Орос, Євген Є. Качур (Крістіан Решко, 70), Сергій Медвідь (Олександр Олексик, 81), Едуард Варга, Юрій Варга (Михайло Ковтун, 46), Юрій Стець (Владислав Човрій, 46), Василь Качур, Олександр Балаж (Мирослав Решко, 85), Дмитро Теличко.