Програма забезпечення розвитку освіти, культури, традицій нацменшин Закарпаття. Як вона виконувалася у 2016-му?

Програма забезпечення розвитку освіти, культури, традицій нацменшин Закарпаття. Як вона виконувалася у 2016-му?
На розгляд депутатів Закарпатської облради вносить проект рішення «Про хід виконання Програми забезпечення розвитку освіти, культури, традицій національних меншин області на 2016 - 2020 роки».

 

У документі наголошується на найважливіших завданнях, що  виконані у звітному періоді. А це - задоволення освітніх, культурних, інформаційних потреб представників національних меншин; проведення культурно-просвітницьких заходів, спрямованих на формування толерантності, поваги до історії, мови, традицій представників різних національностей; забезпечення умов для здобуття освіти мовами національних меншин; розвиток самобутньої творчості національних спільнот.

Реалізація зазначених програмних завдань і заходів сприяє  позитивному іміджу області щодо реалізації державної політики у сфері міжнаціональних відносин з метою зміцнення історично традиційної атмосфери міжетнічної злагоди і толерантності. Джерело фінансування  програми – обласний бюджет. Обсяг коштів для виконання Програми  у 2016 році - 505,0 тис.грн. Фактичні обсяги та джерела фінансування програми у звітному періоді: за рахунок коштів обласного бюджету (КПКВ 250404) – 18,0 тис. грн.

Далі наголошується, що в області здійснюється послідовна робота з питань реалізації чинного законодавства України в контексті задоволення етнічної, мовної, культурної самобутності національних меншин.

Завдання, передбачені програмою загалом виконано, окрім двох заходів, один з яких було згідно з двосторонніми  домовленостями перенесено на 2017 рік (чергове засідання Двосторонньої українсько-словацької комісії з питань національних меншин, освіти і культури), інший  –  не відбувся у зв’язку з відкликанням його ініціатором (національно-культурним товариством)  листа про проведення заходу.

Джерело: Прес-служба Закарпатської облради

 

20 квітня 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*