У черговому турі ДЮФЛУ відбулося закарпатське дербі

Вчора, 22 квітня дві закарпатські команди – мукачівський «Мункач» та ужгородський СДЮШОР мірялися силами в чемпіонаті ДЮФЛУ вищої ліги у вікових групах U-14 та U-16 на мукачівському стадіоні «Авангард».

Так зване «закарпатське дербі» старших юнацьких команд  вийшло досить напруженим. Першими забили ужгородці. Після подачі з кутового верхову боротьбу в мукачівських захисників виграв на 53-й хвилині виграв Андрій Зизич. Господарі не знітилися від пропущеного м’яча, правда, й тренери здійснили своєчасну заміну, випустивши замість Назара Партути Ростислава Рубіша, який практично першим дотиком забиває гол. І знову замикає передачу з кутового.  А через 4 хвилини мункачівець Владислав  Баркасі продемонстрував індивідуальну майстерність, пройшов трьох гравців СДЮСШОРу і безвідпорно пробив у дальній кут воріт ужгородців – 2:1 перемагають мукачівці.

А от у матчі чотиринадцятирічних футболістів перемога дісталася гостям із СДЮСШОРу. Підопічні Михайла Стегури провели два голи, проте нападник «Мункача» Крістіан Бако один м’яч відквитав, а наприкінці поєдинку господарі заробили удовий шанс відігратися – пробивали пенальті, однак капітан мункачівців Андрій Хайнас влучив у поперечину. Тож поразка – 1:2.

Інші дві команди «Мункача» U-15 та U-17 гостювали  в Чернівцях, де провели два матчі проти місцевої «Буковини». Старші мукачівські юнаки поступилися господарям – 1:3, проте молодші гравці «Мункача» здобули важливу перемогу – 2:1.

В той же час дві команди ужгородського СДЮСШОР U-15 та U-17 грали вдома на ужгородському «Спартаку» проти одного з лідерів – однолітків львівського «УФК-Карпати». Сімнадцятирічні юнаки поступилися львівським гравцям – 0:5, а підопічні Володимира Мухлиніна (U-15) зіграли з суперником в нулеву нічию.

Ще одна команда ДЮСШ (Тячів), яка виступає в першій лізі в рідних стінах порадувала своїх уболівальників, перемігши двома складами U-15 та U-17 однолітків зі львівського СДЮСШОР-4. Відповідно – 1:0 та 3:2.