Юні ужгородки – переможці гандбольної «Дитячої ліги»

12 травня в Ужгороді завершився 4-ий фінальний тур чемпіонату області з гандболу «Дитяча ліга» серед дівчат 2004-2005 років народження.

Переможець змагань визначався за найбільшою кількістю очок, набраних упродовж  чотирьох турах. За титул найсильнішої команди краю боролися юні гандболістки з ДЮСШ м. Тячів (тренер Божук Ю.П.), ДЮСШ «Хуст-Нарцис» (тренер Мазур І.Й.), ДЮСШ смт. Воловець (Тренер Дужар Т.В.), СДЮСШОР м. Берегово (тренер Косоні К.Д.), СДЮСШОР -1 Ужгород (тренер Шукаль О.Г.) та СДЮСШОР -2 м. Ужгород (тренер Беке Д.О.).

За підсумками змагань найбільше очок здобула команда СДЮСШОР-1 Ужгород, яка за всі тури не програла жодної зустрічі  і в останньому турі впевнено переграла дівчат з Воловеччини - 13:2, берегівчанок - 23: 4; та молодших колег із СДЮСШОР -2 Ужгород -  15: 9, і впевнено посіла перше місце. Другими стала дівчатка із СДЮСШОР -2 м.Ужгород, третє місце – ДЮСШ смт. Воловець, 4-і - СДЮСШОР м. Берегово, 5-е - ДЮСШ м. Тячів, 6-і – ДЮСШ «Хуст-Нарцис».

У стані чемпіонів краю хорошу гру показали Шпонтак  Діана, Кравець Аліна, Боднар Олександра, Бідьо Іра та  Романчак Альона.

Вітаємо юних ужгородських гандболісток з успішним завершенням сезону.