«Мункач» виборює бажані 6 балів, а СДЮСШОР – одне

У передостанньому 17-му турі ДЮФЛУ в вищій лізі йде боротьба в верхній та нижній рівнях таблиці. Наш «Мункач» продовжує важку боротьбу за збереження прописки в вищій лізі, тож у матчі з івано-франківським «Прикарпаттям» у рідних стінах у двох вікових групах прогнозовано взяв своє – 6 очок.

Стадіон «Авангард» м. Мукачево

Глядачів: 100

«Мункач» (Мукачево) U-16 – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) U-16  - 2:0 (1:0)

Голи: Добош 40, Рубіш 76

Арбітр: Гамаль Дмитро (Чернівці);

Асистенти арбітра: Рубей Вадим, Рошко Олександр (Закарпатська ФФЗ)

Спостергіач арбітражу: Шитєв Йосип (Ужгород).

«Мункач»: Кундрик Степан, Тихненко Ігор, Рубіш Ростислав, Савка Владислав (Лешко Віталій 73), Баркасі Владислав (Керн Роберт 80), Поліщук Олег (Лукашук Олексій 61), Фітель Олександр, Хіміч Василь (к) (Ващинець Василь 77), Забава Андрій, Партута Назар (Турецький Владислав 74), Добош Михайло.

В запасі: Радіон Олександр, Яворів Ярослав

Тренер: Сергій Кундрик

«Прикарпаття»: Сердюк Володимир, Лесів Андрій (Вогаянко Степан 41), Гутник Сергій, Федорович Володимир, Тарантюк Денис (Приймак Микола 34), Торяк Олександр, Остапчук Микола,  Страростець Олександр, Длег Сергій (Чорній Юрій 41), Рабульський Юрій, Хома Андрій (Грушецький Матвій 41).

У запасі: Савчук Назар.

Тренер: Ігор Мельничук

Попередження: Хіміч В., 14

Цей поєдинок вийшов доволі рівним, з великою кількістю боротьби та обмалем моментів. Практично вся гра тривала в центральній частині поля. Першими момент створили гості – метрів за 20 пробивав нападник з-під захисника, здається Кундрик контролював рух м’яча, який в сантиметрах розминувся зі стійкою. Мукачівцізмарнували кілька перспективних атак, лише наприкінці тайму після чергової масованої атаки нападник «Мункача» Михайло Добош таки вразив ворота при карпатців, після флангової передачі він пробивав метрів з 10, вийшло вдало – 1:0.

Другий тайм проходив за невеликої ігрової переваги мукачівців, які знову лише за чотири хвилини до завершення змогли втілити її в ще один забитий гол. Цього разу Ростислав Рубіш проявив індивідуальну майстерність, оббіг кількох оборонців і невідпорно пробив повз кіпера «Прикарпаття » - 2:0

«Мункач» (Мукачево) U-14 – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) U-14  - 6:0 (6:0)

Голи: Бако  2, 25, 27; Грибінець 7, Бойко 8, Мартинуззі 18.

«Мункач»: Переганець Зден (Юдін Микита 46), Долинай Павло (Феєр Антон 50), Калій Роман, Грибінець Вадим (Чекан Дмитро 43), Нілабович Василь, Хайнас Андрій, Мартинуззі Іван (Турецький Ростислав 58), Бойко Артур, Горват Крістіан (Томашовські Ярослав 56), Хайнас Віталій (Сідор Василь 14), Бако Крістіан (Левко Ярослав 38).

Тренер: Золтан Сільваші

«Прикарпаття»: Самойленков Антон (Бабинець Андрій 31), Курлічук Арсен, Томаш Максим, Рущак Артур (Паражицький Олексій 28), Микальчук Павло, Гареєв Марат, Рябошапка Микола (Токар Максим 38), Сенькович Ярослав (Дмитрук Іван 22), Мозолюк Вадим (Вишиватнюк Максим 22), Луцький Любомир, Данилюк Євген.

Тренер: Іогіль І.

В цьому матчі мукачівці вже в першій 30-хвилинці пройшлися «катком» по одноліткам з «Прикарпаття». Розпочав розгром К.Бако вже на 2-й хвилині матчу, пройшовши крізь захисників наче ніж крізь масло. Крістіан упродовж першої половини, ще двічі засмутив воротаря гостей, записавши хет-трик на свій рахунок. Починання забивного нападника продовжили Вадим Грибінець, АртурБойкота Іван Мартинуззі. Оборона суперників була безпорадна з швидкими забіганнями К.Бако чудовою грою в атаці наших хлопців. Тож рахунок першої половини і визначив результат цього двобою.

У другому таймі тренерський штаб «Мункача» провів чисельні заміни, випустивши на поле гравців, які мають не так багато ігрової практики в офіційних матчах. Але і в цей відрізок часу мукачівців створили чимало голевих нагод, правда, забитих голів вболівальники вже не побачили.

Сьогодні, 21 травня в Івано-Франківську гратимуть дві інші команди «Мункача» проти «Прикарпаття» U-17 та  U-15.

Інша закарпатська команда СДЮСШОР зустрічалася з володимир-волинським BRW-ВІК. З чотирьох матчів, лише в одному ужгородцям вдалося зачепитися за нічию – в решті поєдинків закарпатці поступилися.