Ужгородці дізнаватимуться по-новому про діяльність комунальних підприємств міської ради

Ужгородці дізнаватимуться по-новому про діяльність комунальних підприємств міської ради
Ужгородські депутати сьогодні затвердили і Порядок інформування про діяльність комунальних підприємств Ужгородської міської ради.

 

На офіційному веб-сайті розміщуватиметься загальна інформація по кожному підприємству (повне найменування, код, контактні дані (адреса, індекс, телефони та час роботи і прийому керівника), в тому числі електронна пошта; перелік всіх послуг, робіт, товарів, Статут комунального підприємства, існуючі вакансії, порядок та умови подачі документів на них або вказівку про відсутність вакансій тощо, інформація про його фінансовий стан (квартальна, річна фінансова звітність комунального підприємства за останні три роки, включаючи (за наявності) видатки на виконання некомерційних цілей державної політики та джерела їх фінансування. 

Також громадяни зможуть переглянути аудиторські висновки щодо річної фінансової звітності комунального підприємства за останні три роки, якщо аудит проводився відповідно до вимог законодавства України або за рішенням наглядової ради комунального підприємства, річний план закупівель, про керівництво підприємством (прізвище, ім’я та по батькові керівника, фото, телефон, електронна пошта, його біографічна довідка, заповнена декларація про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру за минулий рік, а також біографічні довідки членів наглядової ради у разі її утворення тощо).

Прес-служба Ужгородської міськради

 

30 травня 2017р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*