У столиці ужгородців навчали механізмам співпраці із місцевою владою та роботі із документацією

У столиці ужгородців навчали механізмам співпраці із місцевою владою та роботі із документацією
Разом із представниками з-понад двадцяти міст України.

 

Представники ужгородського мистецького центру «Кубло» (ГО «Асоціація сприяння освіті та культурі «ЛІК») стали учасниками тренінгу, що проводився в рамках проекту «Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні і Молдові через активну громадську участь». Цей проект — спільна ініціатива DVV International в Україні та громадської організації Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток», що діє за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Проект спрямований на розвиток партнерства у локальних громадах України та Молдови шляхом посилення знань і навичок активістів громадянського суспільства, представників місцевих закладів культури, органів влади у рамках культурно-освітніх ініціатив.

Метою тренінгу «Забезпечення сталості надання освітніх послуг за кошти місцевих бюджетів» було підвищення ефективності співпраці громадських та благодійних організацій із органами місцевого самоврядування. Розглядалися питання способів комунікації із місцевою владою , яка в умовах розвитку децентралізації, набуває нових повноважень та має змогу приймати активнішу участь у розбудові та покращенні інфраструктури підпорядкованих їй територій.

Протягом двох днів, у м. Київ, представників з понад двадцяти міст України навчали механізмам співпраці із місцевою владою та роботі із документацією. Тренери наголошували на важливість побудови партнерства з органами місцевого самоврядування,запевнилиу можливостіефективної співпраці із ними. Викладачі стверджують, що цілком реально отримати фінансування із коштів місцевих бюджетів на освітні заходи, соціальні проекти, проекти по благоустрою та впорядкуванню територій, що розроблені місцевими громадськими організаціями.

Тренери заходу — Сергій Жук та Роман Дрозд,- є представниками полтавської благодійної організації «Світло надії», що існує вже 17 років, має багато реалізованих соціальних проектів та ефективно співпрацює із місцевою владою. Заняття провели на високому рівні, складна тема тренінгу була подана цікаво та розгорнуто. Окрім доступно поданої теоретичної інформації, активно відбувалась інтерактивна робота в групах та взаємодія усіх учасників.

Необхідність таких заходів важко переоцінити. Адже громадська активність надзвичайно важлива у формуванні державної та місцевої політики. Особливо тепер, у період розвитку та прийняття європейських цінностей у нашій країні.

Джерело: Перший кабельний

 

04 липня 2017р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*