Міський голова Ужгорода та депутат Закарпатської облради здобули перше місце і кубок турніру з великого тенісу

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та депутат Закарпатської обласної ради Олексій Баранюк сьогодні здобули перше місце і кубок традиційного щорічного турніру курортного комплексу "Воєводино" з великого тенісу.

Цього року змагання були приурочені ще й до відзначення 20-річчя цієї відомої закарпатської рекреаційної зони.

Організатор – ужгородська міська організація Федерації тенісу України, яку очолює Юрій Гомбош.

Кращих серед майже двох десятків аматорів і ветеранів визначали спочатку у відбіркових, а відтак у фінальних парних поєдинках, які 14-15 липня проходили в Ужгороді на двох тенісних кортах – стадіону "Авангард" і комплексу "Тиса".

Змагалися Дмитро Ковбин, Михайло Ухаль, Леонід Кеслер, Василь Мелеш, Олег Адамчук, Віталій Коципак, Сергій Мошак, Володимир Бабидорич, Василь Ігнат, Віктор Ласлофі, Андрій Андріїв, Юрій Гомбош, та ще шість учасників, які здобули перемогу.

Поступилися Богдану Андріїву та Олексію Баранюку і вибороли "срібло" підприємці Дмитро Славич та Михайло Костак, а третє місце здобули голова Закарпатської ОДА у 2010-14 роках Олександр Ледида та викладач УжНУ Павло Черевко.