Українські фехтувальники-шпажисти, серед яких ужгородець Анатолій Герей, до медалей не пробилися

На жаль, команда української чоловічої збірної шпажистів у складі Богдана Нікішіна, Володимира Станкевича, Максима Хвороста та нашого земляка Анатолія Герея припинила боротьбу за медалі у командних змаганнях на стадії 1/4 фіналу чемпіонату світу, який триває в німецькому Лейпцізі.

В 1/16 українці виграли у  - 45:32, в 1/8 фіналу Україна обіграла Казахстан -  45:32, а в в 1/4 українці програли Росії- 36:45. За 5-8 місця Україна обіграла Єгипет -  45:28, проте за за 5-е місце наші шпажисти поступилися Італії - 41:42.

А переможцями стали французькі фехтувальники, друге місце – в Швейцарії, третю сходинку посіли росіяни.