Велосипедисти змагалися за корону замку «Паланок»

29 липня в Мукачівському замку пройшла велогонка вгору "Взяття корони". Мукачівський «Паланок» став не тільки місцем проведення змагань, а також і спонсором цього заходу. Всі бажаючі могли взяти участь в змаганнях.

Спеціальний гість змагань – учасник чотирьох Олімпійський ігор, багаторазовий Чемпіон України з маутенбайку, призер міжнародних велозмагань Сергій Рисенко. Змагання проходили в семи категоріях. Головними призами стала Корона – жіноча та чоловіча, з велосипедною тематикою, яку спеціально для змагань виготовили мукачівські майстри.

Їх отримали Ольга Виюк з Рівного та Павло Дума з Ужгорода

Також відбувся ще один етап змагань – вело марафон «Кельтським шляхом» протяжністю 60 кілометрів. Розпочався з Кольчина й проходив 16 населеними пунктами Мукачівщини  й фінішував в центрі Мукачева. Головний приз змагань – майстри викували спеціально для переможця кельтський меч.