"Ужгород" у спарингу перемагає "Вільхівці"

«Ужгород» зі своїм новим наставником Тарасом Тулайданом у середу провів спаринг проти «Вільхівців». Пєдинок пройшов у форматі трьох таймів по 30 хвилин.

У кожному з них відзначилися по разу Антон Предчук, Руслан Соскида і Юрій Мандич-молодший. Отож перемогу з рахунком 3:0 здобули містяни.

Як зазначив сам наставник ужгородців, це був звичний тренувальний поєдинок, у якому ставилося завдання награвати ланки, мінімально припускатися помилок, не пропускати, а вже потім створювати моменти й забивати.

Вже в неділю, 13 липня «Ужгород» з новим наставником дебютуватиме в новому обласному турнірі – Кубок вищої ліги. Команда з обласного центра гостюватиме в Середньому, де зійдеться з однойменною командою.