Ужгородський "Минай" уступив львівському "Рочину" з мінімальним рахунком

Представник «Ужгородщини» в 2 турі вперше зіграв удома, приймаючи «Рочин» із Соснівки Львівської області.

У першому таймі обидві команди добре дивилися, однак відзначитися пощастило тільки гостям. Незадовго до завершення першого тайму галичани отримали право на штрафний. Удар контролював воротар минайців Дмитро Бабенко, однак вибив м’яч прямо на суперника. Отож гол вийшов, що називається, у роздягальню.

У другій сорокап’ятихвилинці господарі активізувалися ще більше, адже потрібно було відіграватися. Удалося створити достатньо небезпечних моментів, аби принаймні зрівняти рахунок. Та надійно у воротах відпрацював голкіпер суперника. Крім того, «Рочин» свідомо діяв на утримання рахунку, тактично грамотно проявивши себе в захисті. У підсумку гості зберегли мінімальну для себе перемогу (1:0).