Переможну крапку в Ужгороді поставив голова ДПА України Олександр Кірєєв

З нагоди Дня Незалежності України сьогодні в Ужгороді відбувся незвичайний товариський футбольний матч. Командами-суперниками були платники податків та працівники податкової служби Закарпатської області. На боці останніх зіграв також голова Державної податкової адміністрації України Олександр Кірєєв, який перебуває на відпочинку в Карпатах.

Початок гри був за податківцями, які раз за разом йшли в атаку, однак безрезультатно. Платники податків лишень контратакували, проте саме одна з таких контратак виявилася успішною: на 15-ій хвилині зустрічі м?яч від удару директора фірми ?Універсал-М? Олександра Баранюка опиня?ться в воротах податківців. ? хоча останні до завершення першого тайму відчайдушно атакували голкіпера суперників, однак на перерву команди пішли з рахунком 1:0 на користь підпри?мців.
Друга половина зустрічі розпочалася з обоюдогострих атак. Цього разу фортуна посміхнулася податківцям, коли на 32-й (команди грали 2 тайми по 30 хвилин) хвилині в.о.начальника управління податкової міліції Закарпатської ДПА В?ячеслав Дуркота потужно пробива? по воротах платників податків, зрівнявши рахунок ? 1:1, який не змінився до закінчення основного часу гри.
Відтак відбулася серія пенальті, у виконанні яких податківці виявилися більш точними. Вони й святкували перемогу ? 6:5. До речі, переможний гол забив голова ДПА України Олександр Кір??в.
Кубок переможцям вручив голова профспілки працівників податкової служби Закарпатської області Василь Василиха.
На післяматчевій прес-конференції голова ДПА України Олександр Кір??в, неформальний лідер команди податківців - голова Закарпатської ДПА ?гор Кріль та капітан футбольної дружини платників податків банкір Василь Прокопець дружньо заявили, що гра вдалася, атмосфера на полі була теплою і толерантною, суперники вели себе по відношенню один до одного по-джентельменськи. Гра на полі була чесною ? такою вона ма? бути і в реальному житті, наголосили вони.
?Податкова ма? бути ближчою до людей, кабінетний стиль ? це вже історія, прийшов час, коли треба прямо дивитися один одному в очі?, ? наголосив голова ДПА України Олександр Кір??в. А керівник закарпатських податківців ?гор Кріль додав: ?Ми ? два береги одні?ї ріки, ім?я якій - бюджет держави?.