«Локомотив-Чоп» долає «Ракошино»

«Локомотив», який дещо випав із когорти команд, які борються за нагороди все ж прагне туди повернутися, а це можливо лише перемагаючи своїх суперників. Тож з таким опонентом як «Ракошино», яке досі шукає свою гру й перебуває в хвості турнірної таблиці, вони просто зобов’язані були брати три залікові бали.

Матч розпочався з атак господарів, які доволі швидко переходили на половину поля суперника й затискали ракошинців біля власного карного майданчика. Але залізничники ніяк не могли підібратися до володінь Юрія Андрушка, дуже часто йдучи в таку, опинялися в офсайдній пастці. Та все ж, на 16-й хвилині чопський колектив заробив право на кутовий – подачу з якого в дотик ногою замкнув  Владислав Варцаба – 1:0. Залізничники й надалі домінували на полі, більше контролювали м’яч, однак, гості не дозволяли їм створити реальну загрозу біля своїх воріт. А з дальніми ударами господарів дав собі раду воротар «Ракошина».

Другий тайм проходив за таким же сценарієм, правда, дещо пожвавішали уболівальники на трибунах «Локомотиву», які речівками  підтримували місцевий колектив, і, здається це вплинуло на футболістів.  На 73-й хвилині Кравченко Руслан таки зумів втікнути від свого опонента, вийшов віч-на-віч з воротарем і потужно пробив по воротам – вийшло результативно: 2:0. Ще до цього рятувати «Ракошино» вийшов наддосвідчений  Олександр Когутич, але він хоч і проявляв певну активність ситуацію переломити на користь власної команди не зміг. Чи не єдина нагода в ракошинців була в її капітана Вадима Курти, десь на 80-й хвилині, коли він  намагався скористатися з помилки оборонця господарів, але кіпер «Локомотива» відчайдушно кинувся нападнику в ноги й заволодів м’ячем. Наприкінці матчу активна група підтримки на трибунах ще й заспівали гімн України – вийшло класно й патріотично. А перемога  2:0 «Локомотива» прийшлася до душі місцевим прихильникам «гри мільйонів».

Технічні дані матчу

Стадіон «Локомотив» м.Чоп

«Локомотив-Чоп» (Чоп) – ФК «Ракошино» (Ракошино) – 2:0 (1:0)

Голи: Варцаба 16, Кравченко 73

«Локомотив-Чоп»: Тарасов Вадим, Кривяник Петро, Кравчак Віталій, Боднар Юрій, Варцаба Владислав, Шимон Олександр, Сивак Олександр, Шутак Микола (Яворів Олег 88), Дзюбенко Ігор, Мучичка Євген (Дячук Олександр 24), Кравченко Руслан (Рибкович Роберт 74).

Запасні: Павленко Антон, Дитюк Володимир

Тренер: Олег Яворів

«Ракошино»: Андрушко Юрій (Гегедош Артур 82), Богович Анатолій, Ремета Василь, Кукрі Євген, Логойда Юрій, Курта Вадим, Афанасьєв Андрій, Чорней Микола (Меденцій Андрій 39), Андрейко Владислав, Вацьо Олександр (Когутич Олександр 58), Козел Віктор (Рущак Віктор 64).

Запасні: Ільницький Мирослав, Клочанко Сергій.

Тренер: Юрій Головчак

Арбітр: Юрій Бобаль

Асистенти: Роман Сенишин, Томаш Бабич (Ужгород).

Чопські юнаки також перемогли – 5:0

В інших матчах західної зони першої ліги маємо такі результати: «Витязь» (Концгазо) – «Бобовище» - 2:0 (0:1); «Н. Коропець» – ФК «Рутенія» (Сторожниця) –  3:0 (3:0); ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 4:0 (3:2);  ФК «Березний» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – 4:1 (2:0);  ФК «Заріччя» – ФК «В.Копаня» – 1:2 (4:0).

Турнірне становище: «Витязь» - 30 очок; «Бобовище» - 29; «Н. Коропець» – 28;  ФК «Ф.Медвідя» - 27; «Локомотив-Чоп» - 23; «Заріччя» – 18; «Копаня» - 17; «Березний» - 16; «Рутенія» - 11; «Сокіл», «Ракошино» - 8; «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – 5.

Матчі в східній зоні відбудуться 27 серпня.