"Минай" здобуває першу перемогу в рідних стінах серед аматорів

Лише в матчі 7-го туру «Минаю» дається перша перемога в аматорській лізі України. Закарпатці на ужгородському «Авангарді» перемагають ФК «Малинськ» з Рівненської області.

Та цього разу минайці, відстаючи в рахунку, діяли розсудливіше. Як наслідок, здобули переконливу вікторію.

У першому таймі першими повели у рахунку гості з Рівненщини. Однак згодом футболіст «Минаю» Роберт Гегедош зрівняв рахунок у зустрічі. З нічийним результатом команди пішли на перерву.

Під час другої сорокап'ятихвилинки «Минай» вразив результативністю. Спочатку Михайло Кополовець пройшов лівим флангом, мав можливість наодинці відзначитись. Та він віддав результативну передачу на Василя Бецу, який і розписався у воротах гостей – 2:1.

Ну а масну крапку у матчі поставив лідер гонки бомбардирів Роберт Гегедош, який з точки реалізував одинадцятиметровий удар. Тож - 3:1 - є перша домашня перемога «Минаю» в аматорському чемпіонаті України.