«Минай» перемагає «Хмельницький»

Гравці футбольного клубу «Минай» повертаються з Хмельницького додому з черговою перемогою в аматорському чемпіонаті України з футболу.

Перемогу вдалося здобути розгромну, щоправда, у першому таймі ніщо не передвіщувало такого сценарію. Адже моментів у стартовій сорокап'ятихвилинці було мало. У хмельничан запам'ятався лише один епізод, проте вони не використали свій момент. Закарпатці теж мали тільки одну гольову можливість: вихід віч-на- віч Роберта Гегедоша. Футболіст гостей міг реалізувати свою першу нагоду, однак влучив у стійку. Та все ж, у другому таймі бомбардир «Минаю» все ж відзначився двома забитими м'ячами. Трішки пізніше господарі поля відквитали один м'яч. Та злива голів на полі тривала. І третє взяття воріт після подачі кутового реалізував Владислав Образцов. А фінальну крапку у матчі поставив Степан Федак. У підсумку – 1:4, і ФК «Минай» здобуває у Хмельницькому впевнену перемогу.