На Воловецькому перевалі громадян профілактують від шахрайства... білбордами

З ініціативи керівництва відділення поліції Воловецького району на в’їзді в райцентр встановлено білборд, який застерігає громадян, аби ті не стали жертвою шахраїв. Відповідні кольорові листівки дільничні офіцери поліціїроздавали й людям у самому Воловці. Правоохоронці також розказувалигромадянам про найпоширеніші способи виманювення шахраями коштів.
Останнім часом, як розповів очільник Воловецької поліції Олександр Пасічник, у районі побільшало потерпілих від шахрайських дій. Зокрема, в поліцію звернулися з відповідними заявами вже 9 громадян. Вісьмом із них телефонували незнайомці, вимагаючи гроші за допомогу родичам, якіпотрапили в біду. Ще одна особа стала жертвою Інтернет-шахраїв під час купівлі товарів.
Аби люди не потерпали від подібних дій, керівництво Воловецькоговідділення поліції закликає їх бути обачними. А в разі втрати грошей – негайно звертатися по допомогу в поліцію.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Перерахунок пенсій пенсіонерам органів МВС на Закарпатті завершено
- Поліція Закарпаття прорекламувала перед потенційними кандидатами на службу власні досягнення та умови праці
- Мукачівська поліція вилучила у львів’янина наркотики і підозрює його у вчиненні замаху на крадіжку
- Поліція розпочала перевірку за фактом жорстокого поводження з тваринами, зафіксованого в Ужгороді
- Поліція затримала двох мукачівців під час демонтажу 15 метрів залізничної колії
- На Мукачівщині словесний конфлікт між чоловіками переріс у бійку – один в лікарні
- Патрульні в Ужгороді знайшли водія, який здійснив наїзд на велосипедистку і втік
- В Ужгороді затримали підозрюваного в грабежі, ще двох – розшукують
- Гуляв з подругою і не відповідав на дзвінки матері: хустська поліція розшукала "зниклого" неповнолітнього
- Причетних до вчинення трьох крадіжок на Закарпатті, "злапали" полісмени
- Мукачівець приніс на ринок штик-ніж – "товаром" зацікавилась поліція
- "Мобільних щипачів" оперативно затримала поліція Закарпаття
- Поліція просить допомогти знайти мешканця смт.Дубового
- В Ужгороді та Мукачеві злочинці, під час затримання, лупцювали поліцейських
- Менше ніж за годину, мукачівські патрульні знайшли ймовірного зловмисника
- У хустянина поліціянти вилучили наркотичну речовину
- Головний полісмен Закарпаття взяв розслідування ДТП за участі поліцейської машини на особистий контроль
- Одного зловили, інший – переховується: у справі побиття мукачівця з’явилися нові деталі
- Кінологічний центр поліції Закарпаття відкрив двері для відвідувачів після зимової перерви
- Іршавські поліцейські розмовляли зі школярами про булінг
До цієї новини немає коментарів