Ужгородський дзюдоїст привіз додому кадетський Кубок Європи

У місті Копер (Словенія) 28-29 жовтня пройшов Кубок Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років, за який боролись і два спортсмени Ужгородської районної ДЮСШ.

Лев Смагін змагався у новій для нього категорії - 73 кг. Проте, це не завадило врешті здобути таку довгоочікувану перемогу. Дзюдоїст провів 5 вдалих зустрічей та здобув "золото" Кубку Європи.

Іван Павлючок боровся у ваговій категорії 60 кг. Спортсмен боровся у двох зустрічах, одну з яких виграв, іншу, нажаль, програв. Зазначимо, що це перший старт такого високого рівня для Івана, тому засмучуватись результатам не варто. Звісно, поки що спортсмену не вистачає досвіду боротьби на міжнародній арені, проте він є перспективним та старанним вихованцем нашої школи, повідомляє прес-служба Ужгродської районної ДЮСШ.

Джерело: ПроЗахід