Установче зібрання Координаційної ради з підприємництва відбулося в Ужгороді

Установче зібрання Координаційної ради з підприємництва відбулося в Ужгороді
З ініціативи міського голови Ужгорода Богдана Андріїва в місті започатковується координаційна рада з питань розвитку підприємництва, насамперед малого та середнього.

 

Сьогодні відбулося перше установче зібрання, на яке зокрема, прийшли керівники готельно-ресторанного-комплексу «Кілікія» Арсен Мелкумян, готелю «Прага» Олександр Салай, мережі «Вопак» Роман Сарай, пекарні «Бамівський хліб» Лариса Грицик, відомий кондитер Валентин Штефаньо та інші, представник Ужгородської ОДПІ Жанна Ковтан.

Зазначалося, що координаційна рада має бути дорадчо-консультативним органом, підприємців просили порушувати питання і долучатися до вирішення їх спільно з керівництвом міста, профільними спеціалістами, а для цього вести постійний конструктивний діалог. Міська влада просить також подавати пропозиції щодо вдосконалення нормативно-правової бази, які можна регулювати на місцевому рівні, долучатися до розробки та реалізації міських, цільових, комплексних тощо програм. На розгляд присутніх подали проект Положення про координаційну раду з питань розвитку підприємництва.

Заступник міського голови Ігор Фартушок наголосив, що саме від роботи малого та середнього бізнесу значною мірою залежить, скільки коштів надходить до міського бюджету, а відтак скільки вкладається в розвиток міста.

Представники бізнесу відзначали, що Ужгород має дуже вигідне географічне розташування поруч із кордонами кількох європейських держав, проте є проблеми з інфраструктурою, якістю доріг, вкрай потрібно відновити роботу аеропорту. Водночас відзначали зручність потягів, які зв’язують Ужгород із Харковом, Одесою, а тому потрібно налагодити співпрацю і з цими містами також для цільового залучення туристів у наше місто й область. Ішлося також про можливості впливу на монопольні компанії, спільну роботу над туристичною привабливістю Ужгорода, реалії залучення кредитів на розвиток бізнесу.

Домовилися провести наступну зустріч уже в грудні, а доти від підприємців чекають пропозиції, перелік проблем, які потрібно вирішувати, тези, щоб подальша робота була більш конкретною та результативною.

Джерело: Прес-служба Ужгородської міськради

 

07 листопада 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*