Футбол на Закарпатті: у ветеранському фіналі зійдуться мукачівці та виноградівці

У чемпіонаті області в завершальному матчі зустрінуться мукачівці та виноградівці.

Півфінальний матч між мукачівцями й тячівцями в категорії 40 років і старші не відбувся, оскільки гості не прибули на матч. Отож останнім зараховано технічну поразку. У другому поєдинку, як повідомив голова ветеранського комітету Василь Козик, виноградівці здолали ужгородців – 2:1, чим забезпечили перепустку до завершального двобою. Зустріч видалася цікавою. Юрій Штефанко в першому таймі на 23 хв. в господарів відкрив рахунок. Після перерви Роман Плиска на 44 хв. установив паритет, однак Віталій Макар на 54 хв. Реалізував пенальті й забезпечив своїй команді вікторію.

За титул чемпіона поміряються мукачівці та виноградівці.

Фінал відбудеться в суботу об 11.00. Щодо місця проведення, то за словами В.Козика розглядають два варіанти проведення: стадіон с. Нижній Коропець (Мукачівський  район) та с. Пийтерфолво (Виноградівський район), все залежатиме від якості стану футбольного газону, де буде кращий там і зіграємо.