Ужгород - Маріуполь: Руйнуй стереотипи!

Ужгород - Маріуполь: Руйнуй стереотипи!
Багато студентів знають про програми обмінів з іноземними університетами. Тепер у них з’явилась можливість подорожувати і навчатись, руйнуючи стереотипи і про різні регіони України.

 

У 10-денній пілотній програмі GOxChange візьмуть участь 60 студентів з Ужгородського національного університету та Маріупольського державного університету.

 Що таке GOxChange?

GOxChange - це програма обміну студентів між різними регіонами України, яка допомагає руйнувати стереотипи молоді про невідомі їм міста. Протягом 10 днів 30 учасників навчаються, зустрічаються з видатними культурними та громадськими діячами міста, досліджують приймаюче місто та створюють власні фото-, відео- та текстові медійні проекти про нього.

Передбачається, що учасники сформують власну думку щодо міста обміну, яка тепер буде базуватися не на стереотипах, а на власному досвіді, отриманому протягом перебігу програми.

Хто може брати участь у програмі?

?     студенти Маріупольського державного університету та Ужгородського національного університету (список ВНЗ буде доповнюватися) ІІІ-ІV курсу навчання будь-якої спеціальності;

?     студенти, які мають бажання працювати над власним відео-/фото-/текстовим проектом протягом 10 днів перебування в приймаючому місті.

 Що стане результатом участі в програмі GOxChange?

Створення власних проектів – це обов’язкова умова участі в програмі. Кожна команда протягом 10 днів перебування в приймаючому місті працюватиме над проектом на одну із 3-х тематик на вибір: відео /фото / текст. Цей проект стане уособленням приймаючого міста, стереотипи щодо якого команді вдалося зруйнувати під час перебування в ньому.

 Проект-переможець буде презентований у власному місті та з’явиться на сайті національного ЗМІ-партнера програми.

 Під час програми відбудеться зйомка документального фільму, тож усі студенти будуть залучені до відео-інтерв’ю.

Скільки коштує участь в програмі?

Організатори забезпечують проїзд учасників, проживання і харчування 2 рази на добу.

 Які основні етапи проекту?

 І. Відбір

20.11 - 1.12 прийом заявок

1.12 - 7.12 відбір учасників, проведення 5-хвилинних телефонних інтерв’ю з потенційними учасниками;

8.12 - оголошення учасників програми.

 ІІ. Участь в проекті

13-14.12 team-building для учасників з Маріуполя, розподіл команд, обрання тем проектів;

18-19.12 team-building для учасників з Ужгорода, розподіл команд, обрання тем проектів;

19-28.02.2018 візит команди Ужгорода в Маріуполь;

19-28.03.2018 візит команди Маріуполя в Ужгород.

 ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ?

 1.    Реєстрація для участі студентам з Маріуполя - https://goo.gl/txF528

2.    Реєстрація для участі студентам з Ужгорода - https://goo.gl/NBcYTo

 Хто організатори?

Програму здійснює громадська ініціатива GoEast разом з Маріупольським державним університетом та Ужгородським національним університетом за  підтримки European Endowment for Democracy та Міністерства молоді та спорту України.

GoEast – це ініціатива громадської організації Global Office, спрямована на розвиток та підтримку громадських проектів та спільнот на Сході України.

#goeast #хіднасхід.

За детальною інформацією звертайтеся до координаторки програми GOxChange Юлії Федотовських [email protected], (098) 782 84 96.

 

22 листопада 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*