Ужгородська міськрада фінансово підтримала МСРЦ “Дорога життя”

Ужгородська міськрада фінансово підтримала МСРЦ “Дорога життя”
2 мільйони 750 тисяч гривень виділять із бюджету Ужгорода на програму підтримки медико-соціального реабілітаційного центру “Дорога життя” у 2018 році. Відповідний проект рішення підтримали міські депутати.

 

Першочерговим завданням Програми є активізація медико-соціальної та психолого-педагогічної реабілітації осіб з вадами фізичного та розумового розвитку.

На сьогодні на обліку в медико-соціальному реабілітаційному центру “Дорога життя” перебувають 365 осіб. Всі вони є особами з інвалідністю та мають певні вади фізичного і розумового розвитку. 74 дітей отримують послуги у відділенні раннього втручання. 45 дітей з вадами розвитку складають постійний контингент дітей Центру та отримують психологічну і логопедичну корекцію. 24 молодих людей з проблемами інтелектуального розвитку відвідують групу соціальної реабілітації інвалідів та денної зайнятості. 23 дітей проходять по програмі інтеграції (шкільна освіта в ліцеї «Лідер» ЗОШ № 20, ЗОШ № 8). 105 дітей непостійного контингенту проходять курсову реабілітацію в Центрі. 155 дітей задіяно в соціально-культурних програмах Центру. Кількісний штат працівників центру - 31 особа.

Медико-соціальний центр «Дорога життя» - єдиний заклад в Ужгороді медико-соціальної та психолого-педагогічної реабілітації осіб з вадами фізичного та розумового розвитку. Ця сфера реабілітації потребує значного фінансування та підтримки.

Кошти виділятимуть на організацію та проведення комплексної медико-соціальної та психолого-педагогічної реабілітації, виплату заробітної плати штатним працівникам, проведення оплати за комунальні послуги організаціям, що їх надають, організацію транспортного обслуговування дітей-інвалідів та їх харчування, організацію та проведення круглих столів і навчально-інформаційних семінарів з актуальних питань, що стосуються комплексної реабілітації дітей та молоді з особливими потребами.

Джерело: Ужгородська міськрада у ФБ

 

14 грудня 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*