Ужгородський "Ice Land" приймав поєдинки хокейного чемпіонату Закарпаття

Вчора, 30 грудня, на льодовій арені "Ice Land" відбулися цікаві поєдинки у рамках Чемпіонату Закарпаття з хокею. В останніх двобоях 2017 року зійшлися команди "Ужгородські вовки" - "Спартак" та "Синевир" - "Шахтарські барси".

Не зважаючи на казковий новорічно-різдвяний період, цього разу дива на арені не трапилося - фаворити впевнено перемогли своїх суперників та закріпилися у верхівці турнірної таблиці.

У першому матчі Ужгородські вовки впевнено перемогли Спартак з рахунком 7:3. Дублями у воротах спартаківців відзначилися Вадим Вашкарин та капітан команди Сергій Ковач.

Опісля "Синевир" без проблем розібрався з ослабленим складом Шахтарських барсів. Фінальний свисток зафіксував перемогу біло-синіх з рахунком 7:1.

До слова, на період новорічно-різдвяних свят оголошено "хокейні канікули". Наступні поєдинки відбудуться 20-21 січня нового 2018 року!

Джерело: ЗакКор