Юна закарпатська спортсменка-орієнтувальниця стала переможницею змагань Гран Прі Штуму в Польщі

Тринадцятирічна закарпатська спортсменка-орієнтувальниця стала переможницею змагань Гран Прі Штуму з легкоатлетичного кросу, що проходили на півночі Польщі.

На дистанції довжиною 4,6 кілометри Катерина Цепурдей фінішувала першою серед дівчат 2003-2004 років народження. В абсолютному заліку серед 40 юніорок з результатом 19 хвилин і 3 секунди перемогла 17-річна Беата Нємийська зі Староціна,  другою фінішувала 18-річна Катажина Румінська з Мальборку (19.35), у мукачівки – третій результат (19.45). 14-річна Ніна Цепурдей серед однолітків фінішувала п’ятою. У змаганнях серед юніорів з кращим результатом дня (15.17) переміг багаторазовий призер чемпіонатів Польщі 18-річний Оскар Клєйн.

На головній дистанції – 9,2 кілометри – стартували 275 спортсменів. Серед чоловіків з результатом 28 хвилин і 52 секунди переміг Матеюш Нємчик, серед жінок – Малгожата Тувальська (35.00) – обоє з Гданську. Мукачівка Ніна Расчупкіна фінішувала сьомою.

Серед наймолодших, де на 600-метровій трасі змагалися 65 учасників, у Владислава Цепурдея сьомий результат.