ДФС Закарпаття про "специфіку" реалізації підакцизних товарів

ДФС Закарпаття про "специфіку" реалізації підакцизних товарів
Про зміни порядку використання суб’єктами господарювання РРО при здійсненні торгівлі підакцизними товарами

 

Головне управління ДФС у Закарпатській області нагадує, що постановою Кабінету Міністрів України № 984 від 18.12.2017 року внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 1336 від 23.08.2000 року «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

(Стаття 10. Перелік окремих форм та умов проведення діяльності

у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів  розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок  та  книг  обліку розрахункових операцій, а також граничний розмір  річного  обсягу  розрахункових  операцій з продажу товарів (надання  послуг), при перевищенні якого застосування реєстраторів

розрахункових операцій є обов'язковим, встановлюються Кабінетом Міністрів  України за поданням центральних органів виконавчої влади, що забезпечують   формування державної економічної, фінансової  політики.  Розрахункові  книжки  не застосовуються у випадках здійснення підприємницької діяльності, визначених статтею 9 цього Закону.).

Зокрема, змінами  передбачено, що дія  Постанови №1336 не поширюється на суб’єктів господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами.

Таким чином, відповідно до внесених змін, суб’єкти господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, в тому числі пивом,  для здійснення розрахункових операцій повинні використовувати виключно реєстратори розрахункових операцій. Використання розрахункових книжок  та  книг  обліку розрахункових операцій по даному виду діяльності не передбачено.

Тому звертаємо увагу суб’єктів господарювання, що в заявах для отримання ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та додатків до них необхідно додатково зазначати: адреси місць торгівлі, перелік реєстраторів розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі, а також інформацію про них: модель, модифікацію, заводський номер, виробника, дату виготовлення; реєстраційні номери посвідчень реєстраторів розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі, та дату початку їх обліку в органах державної фіскальної служби.

Повідомляємо, що діючим законодавством передбачено внесення змін  відомостей у виданій суб’єкту господарювання ліцензії.

Враховуючи вищезазначене, суб’єктам господарювання, які мають діючі ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та використовують розрахункові книжки  та  книги  обліку розрахункових операцій при розрахунках із споживачами, необхідно придбати відповідні РРО та внести зміни у додаток до таких ліцензій.

Джерело: ДФС у Закарпатській області

 

08 лютого 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*