Закарпатка Надія Дьолог – бронзова призерка світу

Національна паралімпійська збірна з фехтування на візках підвела яскраву фінальну риску чемпіонату світу, загалом виборовши 1 золоту, 3 срібні та 4 бронзові медалі.

Як повідомили в параолімпійському комітеті України в змаганнях етапа кубка світу, який проходив в угорському Егері взяли участь понад 200 спортсменів з 19 країн світу.

У змаганнях у жіночій шаблі закарпатська фехтувальниця Надія Дьолог здобула бронзову нагороди, її партнерка по команді Олена Федота стала срібною призеркою. В іншій категорії (А) українка Наталія Морквич стала чемпіонкою, також на цьому чемпіонаті Наталія стала ще володаркою бронзової нагороди. Серед чоловіків-шаблістів українець Андрій Демчук завоював срібло

На першому етапі кубку світу підвели підсумки попереднього 2017 року. Позняк Тетяна стала спортсменкою номер один в жіночій шпазі (категорія В), Бреус Євгенія  – краща в жіночій шаблі (категорія А), Шавкун Сергій – кращий у чоловчій шпазі (категорія С).