Лідери Закарпаття, відгукніться!

Лідери Закарпаття, відгукніться!
Відкритий лист директора Агенції регіонального розвитку Закарпатської області Віталія Поповича до усіх, хто вважає себе лідером Закарпаття, — представників бізнесу, науки та освіти, влади усіх рівнів, а також молодих людей – зростаючих лідерів регіону.

 

 Шановні земляки, дорогі закарпатці!

 Я мрію, що вже невдовзі наш край, наше Закарпаття, стане одним з най процвітаючих регіонів України, комфортних для життя, розвитку та самореалізації кожного жителя. 

 Знаю, що закарпатці не будуть залишати власні домівки у пошуках роботи та кращої долі за кордоном, а зможуть знайти та гідно реалізувати себе на Закарпатті.

 Бачу, що таланти закарпатців у поєднанні з унікальними природними ресурсами, якими багата наша мала Батьківщина, знайдуть вираження у потужних проектах, ініціативах та примусять говорити про Закарпаття далеко за межами України.

 Ми маємо усі необхідні передумови, унікальні ресурси, а головне – розумних та відданих людей, які спроможні зробити наш регіон дійсно процвітаючим.

 Але мрія може так і залишитись мрією, якщо не почати діяти. Тож Агенція регіонального розвитку Закарпатської області(АРРЗО) наразі фіналізує Стратегію розвитку регіону та переходить до етапу активних дій, запускаючи перший пул стратегічних проектів, що забезпечать якісний стрибок в розвитку Закарпаття. 

Місія Агенції (АРРЗО) – через об’єднання проактивних лідерів бізнесу, влади, освіти, науки, ЗМІ та громадськості створювати можливості, передумови та максимально сприятливе середовище задля розвитку Закарпатської області, що в результаті призведе для благополучного та процвітаючого життя кожного закарпатця. 

 Нашими першими стратегічними проектами, що забезпечать реалізацію місії, є:

 1) Підсилення лідерів самоврядування від рівня сіл до обласного – через співпрацю в роботі над стратегіями, створення кластерів та професійний розвиток команд.

2) Формування нової генерації вчителів – через запуск освітнього проекту для викладачів. Як казав Бісмарк, війну виграють шкільні вчителі. Саме вони закладають фундамент і світогляд майбутніх поколінь. Тож підготовка вчителів нового типу, що виховають покоління вільних, гідних та думаючих закарпатців є критичною для довгострокового процвітання регіону.

 3) Посилення ролі журналістів та ЗМІ в суспільстві – через створення умов для них бути реальною “четвертою владою”.  Адже саме професійні журналісти та ЗМІ формують свідомість, культуру та спосіб мислення жителів регіону, що безпосередньо впливає на рівень нашого життя.

 4) Створення центру підтримки бізнесу Закарпаття – через консалтинг, доступ до фінансових ресурсів, розвиток інновацій, навчання та професійний розвиток підприємців області – підвищити конкурентоспроможність закарпатського бізнесу та забезпечити його вихід на глобальні ринки. 

 

5) Представлення інтересів закарпатців та просування їх ініціатив, ідей та проектів за межами області та країни - через створення представництв Агенції в інших регіонах України та за кордоном.

Протягом останнього року Агенція регіонального розвитку Закарпатської області активно формувала спільноту лідерів-управлінців, готових долучатись до якісних змін в регіоні. І сьогодні ця спільнота налічує вже понад 100 професійно підготовлених особистостей – представників бізнесу, влади, громадськості, освіти, науки та культури, що пройшли навчання від Києво-Могилянської бізнес-школи. 

І, як відомо, для зміни великої системи не потрібно змінювати усіх. Потрібно лише мати критичну масу людей (1-2%), що створять нові правила гри в цій системі. 

Тож  Агенція оголошує конкурс-відбір експертів, що готові долучитись до спільноти лідерів змін Закарпаття та брати участь у трансформаційних процесах на рівні регіону. Щоб прийняти участь у конкурсі, заповніть аплікаційну форму за посиланням:  goo.gl/yHnLnt

 

 

23 лютого 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*