Відкрите обговорення щодо проекту нових тарифів від Водоканалу пройде в Ужгороді

Відкрите обговорення щодо проекту нових тарифів від Водоканалу пройде в Ужгороді
16 березня о 13.30 у приймальні на 2 поверсі адміністративної будівлі КП «Водоканал м. Ужгорода» за адресою: вул. Митна, 1 відбудеться відкрите обговорення щодо необхідності зміни встановлених тарифів на водопостачання та водовідведення на 2018 рік.

 

Обговорення проводиться згідно Постанови НКРЕКП №866 від 30.06.2017 р. «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» з метою досягнення балансу інтересів споживачів, ліцензіатів і держави, забезпечення безперешкодного доступу споживачів, замовників, ліцензіатів, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, організацій, що представляють інтереси споживачів, громадських організацій, засобів масової інформації та інших зацікавлених осіб до інформації та їх обізнаності на засадах гласності, відкритості, добровільності та свободи висловлювань.

Заявки для участі у відкритому обговоренні, питання, зауваження та пропозиції щодо проекту тарифів та змін до нього приймаються до 15 березня 2018 року включно.

Зауваження і пропозиції прохання подавати за адресою: вул. Митна, 1 м. Ужгород, 88000, або на електрону пошту [email protected], або на сайт підприємства – voda.uz.ua.

Необхідність перегляду діючих тарифів полягає в тому, щоб привести їх до економічно обґрунтованого рівня. Ініціювання зміни діючих тарифів зумовлено обставинами, що впливають на результати діяльності підприємства, але з причин, які не залежать від КП «Водоканал м. Ужгорода» зокрема, збільшення ставок податків і зборів, розміру мінімальної заробітної плати, різке підвищення цін і тарифів на паливно-енергетичні ресурси, реагенти та інші матеріальні ресурси в тому числі електроенергію, питомі витрати якої у тарифах становлять понад 42%.

Попередньо обраховані підприємством тарифи становлять:

• на централізоване водопостачання та водовідведення, які подані для затвердження – 15,80 грн./м3 (з ПДВ) води та 8,88 грн./м3 (з ПДВ) стоків (разом – 24,68 грн./м3 ріст на 22,8%);

• на послуги з постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 16,67 грн./м3 (з ПДВ) води та 9,36 грн./м3 (з ПДВ) стоків (разом – 26,03 грн./м3 ріст на 23,5%).

Також проект тарифу включає суму прибутку, який становить – 7630,0 тис. грн.: 4925,0 тис. грн. – з водопостачання та 2705,0 тис. грн. – з водовідведення. Плановий прибуток спрямований на забезпечення розвитку виробництва, підвищення надійності, якості технологічного процесу, впровадження енергозберігаючих технологій відповідно до заходів підприємства на планований рік.

Джерело: Ужгородська міська рада у ФБ

 

02 березня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*