Закарпаття. Де туристам найкраще "виходити на полювання"?

Закарпаття. Де туристам найкраще "виходити на полювання"?
Найпопулярнішими регіонами Закарпаття для мисливського туризму є Рахівський, Тячівський, Берегівський та Ужгородський райони.

 

Мисливський туризм (аутфітер-тур) - різновид туризму, метою якого є пошук, вистежування, переслідування та здобич деяких видів диких тварин.

Про це на ФБ написав закарпатський туризмознавець Федір Шандор.

Широкого розвитку в багатьох країнах світу набув мисливський туризм. Незважаючи на високі ціни послуг, що оплачують іноземні мисливці, мисливський туризм дедалі більше розширюється. Мрією туристів-мисливців є велика четвірка (лев, леопард, буйвол, слон) та найвищий трофей -памірський гірський баран Марко Поло.

Мисливський туризм, це водночас і промисел і розвага, що складається з пошуку, переслідування та здобичі (захоплення або вбивства) деяких видів диких тварин (переважно птахів і ссавців). До мисливських турів не відносять вбивство худоби, домашніх тварин або тварин, що тримаються в неволі, так і рибальство та використання пасток. У багатьох країнах мисливський туризм викликає протести захисників дикої природи, які вказують на його шкоду для природи, і на те, що рекреаційне полювання розвиває жорстокість, та навіть часто прирівнюють його до вбивства людини.

Полювання в мисливському туризмі має свої особливості:

- полювання промислове і любительське;

- полювання без засобів пересування і з ними: з верховими тваринами (коней, слонів), з возів, автомобілів, поїздів, суден, повітряних суден;

- полювання на рівнині, в лісі, на болотах, на воді, під водою, в повітрі, в норах;

- полювання поодинці і організованими групами мисливців;

- полювання із засідки, полювання-переслідування, облавне та загородне полювання;

- полювання зі списом, рогатиною, острогою, луком і стрілами, пращею, вогнепальною зброєю;

- полювання за допомогою спеціально навчених мисливських тварин (ловчих птахів, собак), в тому числі цькування;

- використання приманок, підсадних тварин;

- полювання мережами, пастками, силками, клітками, капканами, самострілами;

- фотополювання - фото-і кінозйомка тварин в їх природному середовищі існування.

Найпопулярнішими регіонами Закарпаття для мисливського туризму є Рахівський, Тячівський, Берегівський та Ужгородський райони.

 

07 березня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*