Закарпаття. Реалізація регіональної програми дасть змогу активізувати краян в управлінні державними справами

Закарпаття. Реалізація регіональної програми дасть змогу активізувати краян в управлінні державними справами
Про це йдеться в проекті рішення «Про внесення змін до Регіональної програми із забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики і вивчення суспільної думки на 2015 – 2018 роки», який вноситься на розгляд депутатам облради.

 

У документі зазначається, що мета і основні завдання цієї Програми - налагодження ефективних механізмів партнерства держави з інститутами громадянського суспільства, вдосконалення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, забезпечення прозорості і відкритості їх діяльності, залучення громадян до участі в управлінні державними справами, підвищення якості підготовки та прийняття рішень з важливих питань державного і суспільного життя з урахуванням думки громадськості, створення умов для участі громадян у розробленні проектів таких рішень, проведення соціологічних досліджень, сприяння пропагуванню державницької ідеології, інтеграції України в Європейські та Євроатлантичні структури, виховання патріотичних почуттів та гордості за Українську державу, військово-патріотичне виховання молоді, організація інформаційно-рекламних заходів щодо відбору на військову службу за контрактом до лав Збройних сил України

Як підкреслюється  у новій редакції документу, фінансове забезпечення заходів Програми здійснюватиметься в межах видатків, передбачених в обласному бюджеті на відповідний рік. Загальний обсяг фінансування Програми становить 2010,0 тис  грн, у т.ч. за роками: у 2015 -му – 475,0 тис  грн; у 2016 -му – 475,0 тис грн; у 2017 –му– 495,0 тис  грн; у 2018 -му – 565,0 тис  грн.

Реалізація Програми дасть змогу активізувати роботу державної політики, участі громадян в управлінні державними справами, подальшого становлення громадянського суспільства та зміцнення української політичної нації, організація інформаційно-рекламних заходів щодо відбору на військову службу за контрактом до лав Збройних сил України.

Джерело: Прес-служба Закарпатської облради

 

12 березня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*