Ужгородський "Бліц" став "Кращою командою країни"

Ужгородський "Бліц"  став "Кращою командою країни"
10-11 березня в Києві проходив масштабний конкурс «LKS – 2018», назва якого розшифровується як «Краща команда країни». І ужгородські бліцівці завоювали на конкурсі першість.

Конкурс проходить вп'яте, але студія бере в ньому участь вдруге. Минулого року команда юніорів посіли перше місце.

Цього року забажало взяти участь ще більше команд, серед юніорів було багато дорослих команд. Проте, велика конкуренція не завадила двом командам тренерів Каріни Пфайфер та Каріни Дички, завоювати призові місця. Так, юніори категорії «Pro» зайняли третє місце, а «Kids» (діти до 12 років), команда тренером якої є Каріна Дичка, стали першими у танцювальній боротьбі також і серед професійних команд.

Вихованці ССТ "Бліц", з тренером Каріною Пфайфер, привезли з Києва з престижних змагань "Ukrainian Dance Championship" 2 золоті медалі.

А вже на цих вихідних (17-18 березня) бліцівці знову боротимуться за першість у танцювальній майстерності в змаганнях, які проходитимуть у Львові.