Агенство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва "Закарпаття" з новим-"старим" керманичем!

Агенство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва "Закарпаття" з новим-"старим" керманичем!
Депутати Закарпатської облради на своєму другому пленарному засіданні 10-ї сесії ухвалили рішення «Про комунальне підприємство «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради».

 

Цим рішенням затверджено звіт директора комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради» за 2017 рік. Та  доручено голові обласної ради Михайлу Рівісу укласти із Михайлом Данканичем, призначеним на посаду директора комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради» рішенням обласної ради від 7 грудня 2016 № 565, контракт строком на 3 роки.

Контроль за виконанням цього рішення покладено на голову обласної ради та профільні постійні комісії обласної ради з питань: законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту; транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації. «За» це рішення проголосувало 52 депутати.

Звітуючись перед депутатами облради про роботу комунального підприємства «Агенство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради», очільник цього підприємства  Михайло Данканич наголосив, що 2017 рік став для агенції роком закладення основи для подальшої реалізації грантових проектів та досягнення самостійного фінансування підприємством власної діяльності, без залучення коштів обласного бюджету. Завдяки тому, що фахівці агенції вчасно подали заявку на участь у програмі «Польща-Білорусь-Україна», один із проектів отримав позитивне рішення і вже цьогоріч Агенція зможе реалізувати проект з бюджетом в майже один мільйон гривень.

Також команда агенції активно працювала над розробкою, написанням та подачею нових проектів. Відтак подано 2 заявки на участь в програмі «Польща-Білорусь-Україна» в якості одного з партнерів по двох проектах; «Світ Карпатських Розетт» та «Карпатський шлях дерев’яної  архітектури – збереження та популяризація сакральної історико-культурної спадщини Карпат». Восени 2017 року опубліковані результати, за якими останній із названих проектів став переможцем. Таким чином в 2018-2019 роках агенція буде реалізовувати проект з бюджетом майже 30 тис. євро.

Крім того, фахівці агенції працюють над розробкою та написанням трьох проектів по програмі «Румунія-Україна» та заплановано подати заявки по програмі Норвезького грантового фонду для регіональної співпраці та «Польща-Білорусь-Україна».

Джерело: Прес-служба Закарпатської облради

 

12 квітня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*